ALU profil KLUŚ BOX biely - 18009L9016

Kód: 18009L9016_1
Neohodnotené
Značka: KLUŚ
od 79,61 € / ks od 66,34 € bez DPH

Zvoľte variant

KLUS-OFFICIAL DISTRIBUTOR

Detailné informácie

Dĺžka: 1 m
Na objednanie (20+ dní) | 18009L9016_1
Môžeme doručiť do: 16.9.2022
79,61 € / ks
66,34 € bez DPH
Dĺžka: 2 m
Na objednanie (20+ dní) | 18009L9016_2
Môžeme doručiť do: 16.9.2022
138,72 € / ks
115,60 € bez DPH
Dĺžka: 3 m
Na objednanie (20+ dní) | 18009L9016_3
Môžeme doručiť do: 16.9.2022
238,84 € / ks
199,03 € bez DPH

Podrobný popis

Hliníkový profil KLUS BOX je navrhnutý pre uloženie trafa k napájaniu LED pásikov. Uloženie LED zdroja do hliníkového profilu rieši nasledujúce situácie. V prvom rade ide o dizajn. Elektrické prepojenie vstupného napätia 230V pre LED zdroj a výstupného napätia z LED zdroja pre ledkový pásik je vykonané skryto vnútri hliníkového profilu. Prepojenie napájacích káblov vnútri hliníkového profilu BOX zaisťuje tiež väčšiu bezpečnosť proti náhodnému dotyku napájacích káblov alebo proti neodbornej manipulácii s LED zdrojom. Toto riešenie sa používa pri inštaláciách osvetlenia v nábytku, šatníkových a kuchynských skriniach. Ďalej je profil BOX vhodný na výrobu stropných svietidiel. Na strope opäť slúži na zakrytie LED zdroja pre redukciu napätia 230V na 12V-24V pre ledkový pásik. Do profilu BOX je možné vložiť zdroj značky MeanWell rady LPV od 18W do 60W. Inštalácia zdroja do profilu je veľmi jednoduchá. Jednoducho sa LED zdroj do profilu vsunie. ALU profil je v povrchovej úprave eloxovaný - anodizovaný hliník. Anodizovaná varianta profilu znamená kvalitnejšie prevedenie, odolnejšie proti poškriabaniu a poveternostným vplyvom. Súčasťou dodávky je len hliníková LED lišta. Koncovky a ďalšie montážne príslušenstvo nájdete v súvisiacom tovare.

ALU LED profily a všetko príslušenstvo od spoločnosti KLUŚDESIGN je vyrobené v EÚ. KLUŚ = 100% kvalita, premyslené riešenia a splnené očakávania. LED svietidlo vyrobené z hliníkovej LED lišty osadené LED pásikom je moderné dizajnové riešenie osvetlenia.

Montáž

Hliníkový LED profil BOX je vhodný najmä pre umiestnenie LED zdroja. Spravidla sa montuje k stropu pomocou bežne dostupného kotviaceho materiálu. Postup je v tomto prípade nasledujúci. Vypočítame príkon nášho LED osvetlenia. Zvolíme vhodný výkon a veľkosť LED zdroja. Podľa veľkosti LED zdroja určíme dĺžku a veľkosť profilu BOX. Pri tomto plánovaní berte do úvahy, že LED zdroj je potrebné v profile BOX elektricky zapojiť a prepojiť. Teda dbajte na dostatočnú rezervu pre káblové prepojenie. ALU LED profil BOX sa skladá z dvoch častí. Montážna lišta sa kotví k povrchu pomocou postupu otvor, hmoždinka, skrutka. Akonáhle je montážna lišta pripevnená profil BOX sa na ňu nasadzuje vtlačením. Zo strany sa do profilu následne zasunú duté plastové prúty. Tie slúžia k spevneniu oboch častí a sú súčasťou dodávky. Do dutiny následne zasuniete tiež záslepku. Tým je montáž profilu BOX k povrchu dokončená.

Vlastnosti

  • Rozmery pre inštaláciu zdrojov MeanWell LPV do 60W
  • Unikátny spôsob uloženia zdroja LED osvetlenia
  • Ľahko uskutočniteľný servis LED zdroja - v prípade potreby
  • Voliteľné dĺžky 1m, 2m a 3m

Použitie

  • K výrobe stropných LED svietidiel
  • K estetickému uloženiu zdroja bez viditeľnej elektroinštalácie

Technický výkres

lišta na LED pásek KLUS BOX anodizovaný rys

Dodatočné parametre

Kategória: Montážne profily
Záruka: 2 roky
povrchová úprava: biela
špecifické funkcie: s priestorom pre LED zdroj (trafo)
šírka profilu: nad 40 mm
výška profilu: nad 40 mm
výrobca: KLUŚ
sku kód: 18009L9016
farba: biely lak
výška: 72 mm
šírka: 50 mm
tolerancia dĺžky: ±1%
priestor pre LED zdroj (trafo): áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie