LED profil na fasádu KLUŚ HR-OPTI

Kód: A01844A_1 A01844A_2 A01844A_3 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: KLUŚ;
29,68 € / ks 59,33 € / ks 89,04 € / ks od 29,68 € / ks 24,73 € bez DPH 49,44 € bez DPH 74,20 € bez DPH od 24,73 € bez DPH
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Povrchová úprava
Dĺžka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
31.3.2023 31.3.2023 31.3.2023 Zvoľte variant

KLUS-OFFICIAL DISTRIBUTOR

Detailné informácie

Podrobný popis

LED profil na fasádu KLUŚ HR-OPTI s produktovým označením C1844ANODA je mimoriadne kvalitným hliníkovým výrobkom určeným na osadenie a montáž LED pásky. Robustný hliníkový nástenný profil pre LED pásik je navrhnutý na výrobu polohovateľných svietidiel na fasádu, alebo stenu. Všetko je prispôsobené tak, aby vonkajší nástenný profil pre LED osvetlenie bol elegantným a jednoduchým spôsobom ako umiestniť LED pásiky na stenu estetickou a technicky správnou formou. Dizajnérom a konštruktérom svietidiel prináša LED profil na fasádu HR-OPTI skvelú možnosť výroby prisadených svietidiel podľa špecifických požiadaviek alebo architektonického zadania. Výsledkom montáže a výroby osvetlenia môže byť dizajnové nástenné lineárne svietidlo minimalistického vzhľadu, prisadené k fasáde alebo stene zvoleného objektu. Niekoľko skvelých technických riešení, ktoré stoja za povšimnutie:

 • Všimnite si dutiny v hliníkovom výlisku, pod priestorom na vlepenie LED pásika. Tento detail môže byť využitý na vedenie napájacích káblov
 • Fasádny LED profil umožňuje usadenie svietidla zadnou alebo bočnou stranou k montážnemu povrchu
 • Odolnosť proti korózii aj v slanom prostredí

Súčasťou dodávky je iba nástenný hliníkový profil na osvetlenie fasády. Difúzor, koncovky a ďalšie montážne príslušenstvo nájdete v #souv#súvisiacom tovare##. Široká ponuka príslušenstva pre LED profil na prisadenie KLUŚ HR-OPTI a možnosť individuálneho výberu vhodných komponentov na montáž podčiarkuje jedinečnosť tohto produktu.

Fasádny ALU profil na LED pásik KLUŚ HR-OPTI ponúka možnosť jedným LED pásikom o šírke max. 17mm. Pre vonkajšie osvetlenie odporúčame vodeodolné LED pásiky s vyššou triedou krytia. LED profil na fasádu slúži predovšetkým na výrobu doplnkových, dekoratívnych svietidiel s dostatočným svetelným výkonom. Mechanická odolnosť IK10 a krytie IP68 znamená, že nástenný LED profil môžete využiť aj pre vonkajšie osvetlenie, ako je napríklad osvetlenie múru, osvetlenie vonkajšej steny, alebo osvetlenie fasády. Prisadené nástenné lineárne svietidlá sú mimoriadnym prvkom dizajnu, ktorý je veľmi obľúbený všetkými milovníkmi minimalizmu. Pokiaľ hľadáte spôsob ako umiestniť LED pásik na stenu, hliníkový profil HR-OPTI je pre vás najlepšou voľbou. A to ako z pohľadu chladenia LED pásika tak aj estetického vzhľadu.

Vonkajší nástenný LED profil KLUŚ HR-OPTI dosahuje vysokú technickú kvalitu a to vrátane mimoriadnej ponuky súvisiaceho príslušenstva. Povrchová úprava pre nástenný LED profil s označením C1844ANODA je anodizovaný - eloxovaný hliník. Strieborný matný anodizovaný variant profilu je mimoriadne estetický. Tiež je lepšie odolná proti mechanickému poškodeniu a vonkajším poveternostným vplyvom. Nástenný osvetľovací LED profil KLUŚ HR-OPTI a všetko príslušenstvo od spoločnosti KLUSDESIGN je vyrobené v EÚ.

Nástenný profil pre LED pásik KLUŚ HR-OPTI je dostupný v dĺžkach:

 • 1000 mm (± 1%) - C1844ANODA_1
 • 2005 mm (± 1%) - C1844ANODA_2
 • 3010 mm (± 1%) - C1844ANODA_3

Naše doplnkové služby:

Montáž

LED profil na stenu HR-OPTI sa k povrchu fasády pripevňuje pomocou úchytky a držiaka. Priložené montážne video predstavuje odporúčaný pracovný postup montáže LED profilu na stenu. LED difúzor sa do profilu vtlačí z čelnej strany. LED pásik je opatrený obojstrannou lepiacou páskou a do hliníkového profilu sa jednoducho nalepí. Napojenie LED pásika a príslušných napájacích káblov odporúčame vykonávať spájkovaním.

Vlastnosti

 • Fasádny LED profil HR-OPTI
 • Rozmery pre inštaláciu jedného LED pásika o šírke 17mm
 • Voliteľné dĺžky 1m, 2m a 3m
 • Hliníkový LED profil je vhodný na osadenie LED pásikom do 15W. Vďaka svojej šírke je vhodný pre LED pásky s vyšším IP krytím
 • Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásika odporúčame minimálne >96LED/1 bežný meter
 • Mechanická odolnosť IK10
 • Možnosť utesnenia až do IP20 | IP68 pri použití vhodných komponentov
 • CE | ROHS

Použitie

 • Vonkajšie svetlo na fasádu
 • Vonkajšie svetlo na stenu

Technický výkres

HR-OPTI-C1844_technical_drawing_new

Dodatočné parametre

Kategória: LED profily
Záruka: 2 roky
počet LED pásikov: 1
povrchová úprava: anodizované (eloxované)
farba: strieborná
šírka profilu: 28 mm-56 mm
typ montáže: povrchová
špecifické funkcie: ochrana proti nárazu IK1
možné IP svietidlá: IP20, IP68
výrobca: KLUŚ
sku kód: A01844A
výška: 28 mm
šírka: 28 mm
tolerancia dĺžky: ±1%
odporúčaný max. výkon pre osadenie LED pásikov: 15 W

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: