LED pásiky CCT 12V

CCT LED pásiky 12V príkonu sa rýchlo stali vyhľadávanou súčasťou moderného LED osvetlenia. Ledkové pásiky CCT sa s obľubou montujú do interiérov domácností i komerčných priestorov. LED páska ponúka veľkú individualizáciu pri výrobe svietidiel a osvetľovacích prvkov. Ledkové pásy sa vyznačujú mnohými premenlivými parametrami, v ktorých  je dobré sa pri výbere orientovať.

1 položiek celkom
7430 2 cct12120 12v 18w 06 Kód: 078071

Aké CCT LED pásky na 12V nájdete v našej ponuke?

Zameriavame sa na svietiace LED CCT pásky s vysokou kvalitou prevedenia a použitých súčiastok. LED diódové pásky 12V do našej ponuky zaraďujeme až na základe testovania. Svietiaci LED pásik 12V z našej ponuky spravidla ponúka značkové LED diódy, dobrú deliteľnosť, niekoľkovrstvové PCB. Podľa triedy krytia môžu byť LED pásiky interiérové, vodotesné alebo vonkajšie.  Vonkajší LED pás je zaliaty v silikónovom puzdre. CCT LED pásiky sú v našej ponuke zastúpené mnohými rôznymi modelmi. Svietiaci led pás sa predáva v návinu na kotúči. Návin LED pásiku 5m je bežným priemyselným štandardom. Svetelné led pásy 12V sú v našej ponuke zastúpené mnohými rôznymi modelmi. Ponúkame LED svetelný pásik s rôznym počtom diód, svietivosťou, triedou krytia, deliteľnosťou, parametrom CRI a farbou svetla. Ľudské oko tento fakt pravdepodobne nezaznamená. Šošovky fotoaparátov a videokamier však áno.

Akého veľkého svetelného výkonu je možné s CCT LED pásmi docieliť?

Kvalitné CCT pásky slúžia pre účely hlavného, dekoračného, alebo nepriameho osvetlenia. Farebné osvetlenie navodí požadovanú atmosféru. Z nášho pohľadu môžeme led pásik 12V odporučiť pre menej rozsiahle inštalácie. Spravidla platí, že CCT LED pásiky na 12V majú lepšiu deliteľnosť jednotlivých modulov oproti LED pásikom na 24V. Pre rozsiahlejšie projekty zvoľte napätia 24v. Pre ledkové pásy je nevyhnutné chladenie. LED svetelný pásik odporúčame inštalovať do LED lišty. Tá odvádza teplo diódovej pásky a tým zásadne predlžuje jej životnosť.

Aké príslušenstvo je možné dokúpiť k LED pásu?

Kvalitnú inštaláciu dosiahnete použitím hliníkovej LED lišty. Napájanie LED pásiku je možné pomocou zdroja. Komfort osvetlenia a pokročilé funkcie ovládania docielite použitím LED ovládača pre CCT LED pásiky.

Aké funkcie CCT LED pásy prinášajú?

Ľahkú montáž. LED svetelný pásik je opatrený obojstrannou lepiacou páskou. Pomocou tejto lepiacej pásky sa do lišty na led pásy jednoducho vlepí. Všetky CCT LED pásky sú stmievateľné.