RF LED Ovládače - pre RGB+CCT LED pásiky

Diaľkový ovládač RGBWW LED pásikov slúži na ovládanie osvetlenia. RGBWW ovládač je dobré doplniť vhodným LED prijímačom. Diaľkový ovládač RGBWW a prijímač sa k sebe dodatočne naparujú a vytvoria tak ovládaciu sadu. Diaľkový ovládač RGBWW ledkových pásikov umožňuje ich vypnutie, zapnutie, stmievanie a mixovanie farieb v spektre RGB, bielych v spektre CCT. Diaľkový ovládač k LED pásku ďalej umožňuje tvorbu efektov a zón osvetlenia. Tým, že sa LED stmievač a diaľkový ovládač párujú až v závislosti na požiadavkách konkrétnej inštalácie, lepšie vyhovejú očakávaniam.

2 položiek celkom
Stmievač LED pásikov RGBWW Sunricher 5x5A
57,31 € bez DPH
68,77 €
Kód: SR-1009EA-5C
Diaľkové ovládanie RGBWW LED pásikov Sunricher 4-zóny Kód: SR-2858Z4-5C

Aký je rozdiel medzi RGB, RGBW a RGBWW LED ovládačom?

LED ovládač slúži na ovládanie funkcií farieb LED pásku. RGB + RGBWW ovládač dokáže ovládať a prelínať farby v spektre R - červená G, - zelená, B - modrá. RGBWW ovládač dokáže ovládať a prelínať farby v spektre RGB a tiež bieleho LED pásku. Od teplej bielej po studenú bielu. Prelínanie farieb v bielom spektre sa odborne nazýva RGBWW.

Aké diaľkové RGBWW ovládače na LED pásiky nájdete v ponuke?

RGBWW diaľkový LED ovládač pracuje na rádiofrekvenčnom signále spoločne s LED prijímačom. V niektorých prípadoch je možné na jeden RGBWW diaľkový ovládač naparovať viac LED prijímačov a vytvoriť tak viac zónové LED osvetlenie. RF ovládač môže byť diaľkový, nástenný alebo tiež stolný. Diaľkové LED ovládače sa od seba líšia počtom funkcií, ďalej počtom ovládateľných okruhov a zón.

Aké sú výhody RF stmievanie RGBWW LED pásikov?

Vďaka rádiofrekvenčnému signálu nie je nutná priama viditeľnosť RGBWW LED ovládača a prijímača. LED prijímač môže byť umiestnený napríklad za múrom, sadrokartónom, v skrini alebo elektrickom rozvádzači. RGBWW LED pásiky s ovládačom prinášajú jednoduchosť v nastavení požadovanej intenzity a farby osvetlenia.

Aké príslušenstvo je možné dokúpiť pre diaľkový RGBWW LED ovládač?

Najmä RGBWW stmievače - prijímače, ktoré s diaľkovým ovládačom utvoria sadu na ovládanie LED osvetlenia.