RF LED Ovládače - pre RGB+CCT LED pásiky

Najpredávanejšie

RF RGB a CCT prijímač Sunricher 5x5A (SR-1009EA-5C)
 
81,35 €
(67,79 € bez DPH)
RF diaľkový dotykový RGB + CCT ovládač Sunricher 4-zónový (SR-2858Z4-5C)
 
92,87 €
(77,39 € bez DPH)
2 položiek celkom
RF RGB a CCT prijímač Sunricher 5x5A (SR-1009EA-5C) Kód: SR-1009EA-5C

Diaľkový ovládač RGBWW LED pásikov slúži na ovládanie osvetlenia. RGBWW ovládač je dobré doplniť vhodným LED prijímačom. Diaľkový ovládač RGBWW a prijímač sa k sebe dodatočne naparujú a vytvoria tak ovládaciu sadu. Diaľkový ovládač RGBWW ledkových pásikov umožňuje ich vypnutie, zapnutie, stmievanie a mixovanie farieb v spektre RGB, bielych v spektre CCT. Diaľkový ovládač k LED pásku ďalej umožňuje tvorbu efektov a zón osvetlenia. Tým, že sa LED stmievač a diaľkový ovládač párujú až v závislosti na požiadavkách konkrétnej inštalácie, lepšie vyhovejú očakávaniam.

#showmore#

Aký je rozdiel medzi RGB, RGBW a RGBWW LED ovládačom?

LED ovládač slúži na ovládanie funkcií farieb LED pásku. RGB + RGBWW ovládač dokáže ovládať a prelínať farby v spektre R - červená G, - zelená, B - modrá. RGBWW ovládač dokáže ovládať a prelínať farby v spektre RGB a tiež bieleho LED pásku. Od teplej bielej po studenú bielu. Prelínanie farieb v bielom spektre sa odborne nazýva RGBWW.

Aké diaľkové RGBWW ovládače na LED pásiky nájdete v ponuke?

RGBWW diaľkový LED ovládač pracuje na rádiofrekvenčnom signále spoločne s LED prijímačom. V niektorých prípadoch je možné na jeden RGBWW diaľkový ovládač naparovať viac LED prijímačov a vytvoriť tak viac zónové LED osvetlenie. RF ovládač môže byť diaľkový, nástenný alebo tiež stolný. Diaľkové LED ovládače sa od seba líšia počtom funkcií, ďalej počtom ovládateľných okruhov a zón.

Aké sú výhody RF stmievanie RGBWW LED pásikov?

Vďaka rádiofrekvenčnému signálu nie je nutná priama viditeľnosť RGBWW LED ovládača a prijímača. LED prijímač môže byť umiestnený napríklad za múrom, sadrokartónom, v skrini alebo elektrickom rozvádzači. RGBWW LED pásiky s ovládačom prinášajú jednoduchosť v nastavení požadovanej intenzity a farby osvetlenia.

Aké príslušenstvo je možné dokúpiť pre diaľkový RGBWW LED ovládač?

Najmä RGBWW stmievače - prijímače, ktoré s diaľkovým ovládačom utvoria sadu na ovládanie LED osvetlenia.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie