LED profily schodiskové

Osvetlenie schodovej hrany LED profily je moderným typom osvetlenia schodiska. Hliníkové LED profily na schody prinášajú revolučnú možnosť výroby svietidiel na mieru, podľa architektonického alebo dizajnerského zadania. LED profily schodové ponúkajú ohromujúce možnosti zostavenia orientačných svietidiel v minimalistickom a mimoriadne dizajnovom štýle. Označujú sa ako LED profily na schody, ale v skutočnosti sa jedná o kvalitné hliníkové schodové hrany so širokou ponukou príslušenstva na výrobu osvetlenia schodov. Nie je pritom takmer žiadne obmedzenie či použijete LED profily na schody na inštaláciu svietidiel v interiéri alebo vonkajších priestoroch, kde je potrebná zvýšená trieda krytia IP. Vodeodolnosť a ďalšie kľúčové vlastnosti zostaveného svietidla do značnej miery ovplyvňuje výber vhodného LED pásika. Naša spoločnosť poskytuje odborné poradenstvo a predaj pre schodové LED profily KLUŚ. Hliníkové LED profily na schody pre svietiaci LED pásik a všetko montážne príslušenstvo od tohto výrobcu spĺňajú náročné požiadavky na vysokú technickú kvalitu a dizajn.

Najpredávanejšie

14054 2 led profil klus stepus cierny 18038k7
LED profil KLUŚ STEPUS
Skladom
Kód: A18038A_1
 
od 44,43 €
(od 37,03 € bez DPH)
STEP 18042K7 01a
LED profil KLUŚ STEP
Skladom
Kód: A18042A_1
 
od 43,85 €
(od 36,54 € bez DPH)
8384 2 led profil klus steko cierny 18018k7
LED lišta KLUŚ STEKO
Skladom
Kód: A18018A_1
 
od 18,72 €
(od 15,60 € bez DPH)
3 položiek celkom
8384 2 led profil klus steko cierny 18018k7
od 15,60 € bez DPH
od 18,72 €
Kód: A18018A_1
STEP 18042K7 01a
od 36,54 € bez DPH
od 43,85 €
Kód: A18042A_1
14054 2 led profil klus stepus cierny 18038k7
od 37,03 € bez DPH
od 44,43 €
Kód: A18038A_1

Pre aký typ osvetlenia sa LED profily na schody hodia?

LED schodové profily sú určené pre odborníkov v obore. Ich montáž si vyžaduje veľkú mieru zručnosti. Hliníkové profily sú vhodné pre tieto typy svietidiel a osvetlenia:

  • Osvetlenie schodiska LED pásikmi
  • Podsvietenie schodov
  • LED osvetlenie schodiska

Veľkou výhodou je možnosť zostavenia svietidiel na mieru podľa priania zadávateľa, dizajnéra alebo konštruktéra. Schodové profily pre LED pásiky sú dokonalým architektonickým riešením dekoratívneho osvetlenia a svietidiel.

Aké schodové LED profily nájdete v ponuke?

Pri výbere vhodnej LED schodovej hrany treba zvážiť aký účel má osvetlenie plniť. Pokiaľ požadujete vysokú svietivosť výsledného zostaveného svietidla na schody budem pravdepodobne vašou voľbou schodovej hrany pre LED pásky s možnosťou montáže dvoch a viacerých LED pásikov. Naopak pre dekoratívne osvetlenie plne postačujú subtílne a menšie LED profily na schody. Ďalej schodové LED hrany rozdeľujeme podľa ďalších vlastností na:

  • Priame / nepriame osvetlenie schodovej hrany
  • Nepriame osvetlenie schodov s rôznymi pozorovacími uhlami
  • Osvetlenie schodov s protišmykovou gumou

Výber vhodného uhla osvetlenia závisí vždy na konkrétnom projekte a pozícii umiestnenia hliníkových schodových profilov s LED pásikmi.

Akú povrchovú úpravu a farby môžu mať LED profily na schody?

Podľa významu použitia ponúkame nasledujúce farebné prevedenie a povrchové úpravy pre schodové hrany na LED pásiky:

Aký má schodové LED profily význam?

Odpoveď je jednoduchá. Rohové LED profily majú estetický a funkčný význam. Z funkčného poskytuje profil efektívne chladenie LED pásika. Zlepšuje bezpečnosť a orientáciu na schodisku za zhoršených svetelných podmienok. Ďalej je nosičom komponentov na výrobu komplexných dizajnových svietidiel ako sú:

Estetický význam je tiež veľmi dôležitý. Kompletne osadené LED profily na schody potrebným príslušenstvom ochránia vo vnútri profilu inštalovaný LED pásik od prachu, vlhkosti alebo vode. Svietidlá z LED profilov sú navyše minimalistické a dizajnovo kompaktné. Do priestorov prináša dokonalý svetelný zážitok.

Aký veľký svetelný výkon zaistí schodové LED profily?

Profily pre LED osvetlenie schodov sú skvelou náhradou za akékoľvek bežné svetlo. Výroba svietidla ponúka úplnú individualizáciu. V závislosti na použitých komponentoch môžu schodové LED profily môžu plniť funkciu doplnkového alebo dekoračného osvetlenia.

Aké sú dĺžky LED profilov pre schody a možnosti dopravy?

Pre schodové osvetlenie a svetelné línie pravdepodobne využijete všetky ponúkané dĺžky: 1m, 2m a 3m. LED profily na schody 3m dĺžky prepravujeme výhradne spoločnosťou TOPTRANS.