ZigBee - diaľkové ovládače

Zigbee diaľkové LED ovládače sa rýchlo stali vyhľadávanou súčasťou moderného LED osvetlenia. Ponúkajú veľkú individualizáciu pre ovládanie RGB, RGBW, RGBWW a CCT LED pásikov. Zigbee diaľkový LED ovládač umožňuje vypnutie, zapnutie, stmievanie, mixovanie farieb, tvorbu efektov a zón osvetlenia. Všetky funkcie sú dostupné pre farebné RGB, RGBW, RGBWW a CCT LED pásiky. Ovládací protokol Zigbee je využívaný systémami chytrej domácnosti. Zigbee ovládače z našej ponuky sú s týmito systémami plne kompatibilné.

3 položiek celkom
ZigBee diaľkové CCT ovládanie Sunricher - 4 zóny
61,06 € bez DPH
73,27 €
Kód: SR-ZG2819SCCT
ZigBee diaľkové ovládanie Sunricher - 4 zóny
61,06 € bez DPH
73,27 €
Kód: SR-ZG2868
ZigBee diaľkové RGBW ovládanie Sunricher - 4 zóny Kód: SR-ZG2819S

Aké Zigbee LED ovládače nájdete v ponuke?

ZigBee kompatibilita LED diaľkových ovládačov z našej ponuky so systémami chytrej domácnosti je bezpochyby veľkou výhodou. Diaľkové ovládače sa dajú pomocou Zigbee protokolu ľahko naparovať a rozšíriť tak ponuku štandardne dodávaných diaľkových ovládačov. Diaľkové ovládače umožňujú ovládať RGB, RGBW, RGBWW a CCT LED pásiky.

Aké sú výhody Zigbee protokolu?

Vďaka Zigbee signálu nie je nutná priama viditeľnosť diaľkového LED ovládače a prijímača. LED prijímač môže byť umiestnený napríklad za múrom, sadrokartónom, v skrini alebo elektrickom rozvádzači. Dosah Zigbee signálu je 10 až 50m.

Aké príslušenstvo pre Zigbee stmievače je možné zakúpiť?

Odporúčame Zigbee stmievače pre LED pásky a stmievače na 230V.