ZigBee - diaľkové ovládače

Najpredávanejšie

ZigBee dotykový diaľkový CCT ovládač Sunricher 4-zónový (SR-ZG2819SCCT)
 
60,90 €
(50,75 € bez DPH)
ZigBee dotykový diaľkový RGBW ovládač Sunricher 4-zónový (SR-ZG2819S)
 
60,90 €
(50,75 € bez DPH)
ZigBee diaľkový CCT a RGB ovládač Sunricher (SR-ZG2868)
ZigBee diaľkový CCT a RGB ovládač Sunricher (SR-ZG2868)
Na objednanie (20+ dní)
Kód: SR-ZG2868
 
45,83 €
(38,19 € bez DPH)
3 položiek celkom
ZigBee diaľkový CCT a RGB ovládač Sunricher (SR-ZG2868)
38,19 € bez DPH
45,83 €
Kód: SR-ZG2868

Zigbee diaľkové LED ovládače sa rýchlo stali vyhľadávanou súčasťou moderného LED osvetlenia. Ponúkajú veľkú individualizáciu pre ovládanie RGB, RGBW, RGBWW a CCT LED pásikov. Zigbee diaľkový LED ovládač umožňuje vypnutie, zapnutie, stmievanie, mixovanie farieb, tvorbu efektov a zón osvetlenia. Všetky funkcie sú dostupné pre farebné RGB, RGBW, RGBWW a CCT LED pásiky. Ovládací protokol Zigbee je využívaný systémami chytrej domácnosti Philips HUE, Ikea Tradfri, Amazon Alexa a mnohými ďalšími. Zigbee ovládače z našej ponuky sú s týmito systémami plne kompatibilné.

#showmore#

Aké Zigbee LED ovládače nájdete v ponuke?

ZigBee kompatibilita LED diaľkových ovládačov z našej ponuky so systémami chytrej domácnosti je bezpochyby veľkou výhodou. Diaľkové ovládače sa dajú pomocou Zigbee protokolu ľahko naparovať a rozšíriť tak ponuku štandardne dodávaných diaľkových ovládačov. Diaľkové ovládače umožňujú ovládať RGB, RGBW, RGBWW a CCT LED pásiky.

Aké sú výhody Zigbee protokolu?

Vďaka Zigbee signálu nie je nutná priama viditeľnosť diaľkového LED ovládače a prijímača. LED prijímač môže byť umiestnený napríklad za múrom, sadrokartónom, v skrini alebo elektrickom rozvádzači. Dosah Zigbee signálu je 10 až 50m.

Aké príslušenstvo pre Zigbee stmievače je možné zakúpiť?

Odporúčame Zigbee stmievače pre LED pásky a stmievače na 230V.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie