DMX LED ovládanie

Najpredávanejšie

DMX LED ovládač 4-kanálový na DIN lištu
DMX LED ovládač 4-kanálový na DIN lištu
Na objednanie (14 dní)
Kód: 478015
 
34,98 €
(29,15 € bez DPH)
DMX LED ovládač 4-kanálový
 
31,43 €
(26,19 € bez DPH)
2 položiek celkom
DMX LED ovládač 4-kanálový
26,19 € bez DPH
31,43 €
Kód: 478014
DMX LED ovládač 4-kanálový na DIN lištu
29,15 € bez DPH
34,98 €
Kód: 478015

DMX ovládače sa rýchlo stali vyhľadávanou súčasťou moderného LED osvetlenia. Slúžia na riadenie osvetlenia alebo LED pásikov pomocou DMX protokolu. Ten je hojne využívaný pre riadenie osvetlenia v profi projektoch a komerčných objektoch.

#showmore#

Aké DMX LED ovládače nájdete v ponuke?

Naša ponuka DMX LED ovládačov a stmievačov pre LED pásky a osvetlení sa zameriava iba na kvalitné a spoľahlivé produkty. DMX ovládače a stmievače slúžia na ovládanie jednofarebných LED pásikov, CCT LED pásikov, RGB LED pásikov a RGBW led pásikov. Protokol DMX je digitálny systém bežiacom na protokole DMX512 (niekedy tiež Digital Multiplex), ktorý sa používa aj pre riadenie javiskového osvetlenia a svetelných efektov. DMX ovládač ponúka komfortný, kvalitný a spoľahlivý systém ovládania LED osvetlenia. Tento typ riadenia osvetlenia využijete predovšetkým pri skupinovom riadení osvetlenia pomocou DMX pultu alebo kontroléra. V našej ponuke nájdete DMX ovládače a prevodníky pre tento typ ovládania a riadiaceho signálu.

Aké príslušenstvo pre DMX ovládač je možné zakúpiť?

Odporúčame našu širokú ponuku LED pásikov, RGB LED pásikov a CCT LED pásikov. Ďalej LED zdroj, to sú nevyhnutné súčasti stavebnice na vytvorenie LED osvetlenia. Pre elektrické prepojenie je možné využiť káble a príslušenstvo.