DMX LED ovládanie

Najpredávanejšie

DMX LED ovládač 4-kanálový na DIN lištu 4x5A Sunricher (SR-2108FA-DIN)
 
73,83 €
(61,53 € bez DPH)
DMX LED ovládač 5-kanálový Sunricher (SR-2108EA-5CH)
 
88,14 €
(73,45 € bez DPH)
2 položiek celkom
DMX LED ovládač 5-kanálový Sunricher (SR-2108EA-5CH) Kód: SR-2108EA-5CH
DMX LED ovládač 4-kanálový na DIN lištu 4x5A Sunricher (SR-2108FA-DIN) Kód: SR-2108FA-DIN

DMX ovládače sa rýchlo stali vyhľadávanou súčasťou moderného LED osvetlenia. Slúžia na riadenie osvetlenia alebo LED pásikov pomocou DMX protokolu. Ten je hojne využívaný pre riadenie osvetlenia v profi projektoch a komerčných objektoch.

#showmore#

Aké DMX LED ovládače nájdete v ponuke?

Naša ponuka DMX LED ovládačov a stmievačov pre LED pásky a osvetlení sa zameriava iba na kvalitné a spoľahlivé produkty. DMX ovládače a stmievače slúžia na ovládanie jednofarebných LED pásikov, CCT LED pásikov, RGB LED pásikov a RGBW led pásikov. Protokol DMX je digitálny systém bežiacom na protokole DMX512 (niekedy tiež Digital Multiplex), ktorý sa používa aj pre riadenie javiskového osvetlenia a svetelných efektov. DMX ovládač ponúka komfortný, kvalitný a spoľahlivý systém ovládania LED osvetlenia. Tento typ riadenia osvetlenia využijete predovšetkým pri skupinovom riadení osvetlenia pomocou DMX pultu alebo kontroléra. V našej ponuke nájdete DMX ovládače a prevodníky pre tento typ ovládania a riadiaceho signálu.

Aké príslušenstvo pre DMX ovládač je možné zakúpiť?

Odporúčame našu širokú ponuku LED pásikov, RGB LED pásikov a CCT LED pásikov. Ďalej LED zdroj, to sú nevyhnutné súčasti stavebnice na vytvorenie LED osvetlenia. Pre elektrické prepojenie je možné využiť káble a príslušenstvo.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie