ZigBee - pre RGB, RGBW & CCT LED pásiky

Zigbee LED ovládače sa rýchlo stali vyhľadávanou súčasťou moderného LED osvetlenia. Ponúkajú veľkú individualizáciu pre ovládanie RGB, RGBW, RGBWW a CCT LED pásikov. Zigbee stmievač LED umožňuje vypnutie, zapnutie, stmievanie, mixovanie farieb, tvorbu efektov a zón osvetlenia. Všetky funkcie sú dostupné pre farebné RGB, RGBW, RGBWW a CCT LED pásiky. Ovládací protokol Zigbee je využívaný systémami chytrej domácnosti. Zigbee ovládače z našej ponuky sú s týmito systémami plne kompatibilné.

1 položiek celkom
ZigBee stmievač pásikov CCT, RGB, RGBW, RGBWW Sunricher 5x4A Kód: SR-ZG1029-5C

Aké Zigbee LED stmievače nájdete v ponuke?

ZigBee kompatibilita LED stmievačov z našej ponuky so systémami chytrejj domácnosti je bezpochyby veľkou výhodou. Otvára nové možnosti. Napríklad, okrem drahých ZigBee LED pásikov dokážete do systému inštalovať aj všetky LED pásiky z našej ponuky. RGB, RGBW, RGBWW a CCT LED pásiky bežnej produkcie majú väčší svetelný výkon, viac diód na 1m preto ich môžeme odporučiť ako skvelú alternatívu. LED stmievače sú založené na Zigbee prenosu ovládacieho signálu. Je možné ich však ovládať aj manuálne pomocou zbernice PUSH-DIM. LED pás ovládanie mobilom je vďaka jednotkám Sunricher dostupné každému.

Aké výhody prináša Zigbee protokol?

Vďaka Zigbee signálu nie je nutná priama viditeľnosť LED ovládača a prijímača. LED prijímač môže byť umiestnený napríklad za múrom, sadrokartónom, v skrini alebo elektrickom rozvádzači. Dosah Zigbee signálu je 10 až 50m.

Aké príslušenstvo pre Zigbee stmievače je možné zakúpiť?

Odporúčame našu širokú ponuku LED pásikov, RGB LED pásikov a CCT LED pásikov. Ďalej LED zdroj pre napájanie LED pásku. Pre elektrické prepojenie odporúčame káble a príslušenstvo.