LED zdroje prúdové

Prúdový zdroj pracuje na inom princípe než používanejšie napäťové zdroje. Výstupný prúd LED zdroja musí presne zodpovedať požiadavkám svietidla. Jednosmerný prúd má konštantnú hodnotu. Prúdové zdroje sa používajú prevažne v LED svietidlách alebo na napájanie LED modulov.

4 položiek celkom
Regulovateľný prúdový zdroj pre LED svietidlá 4in1 Sunricher Kód: SRP-TRIAC-50CC 4IN1
Sunricher jednokanálový stmievateľný zdroj ZigBee 30W (SRP-ZG9105-30-CC) Kód: SRP-ZG9105-30CC
Sunricher jednokanálový stmievateľný zdroj ZigBee 50W (SRP-ZG9105-50WW) Kód: SRP-ZG9105-50WW
Sunricher dvojkanálový stmievateľný zdroj ZigBee 50W (SRP-ZG9105-50-WWCW) Kód: SRP-ZG9105-50WWCW

Aké prúdové zdroje nájdete v ponuke?

Prúdové zdroje majú plastový alebo hliníkový kryt. Chladenie je riešené pasívne, zdroje sú preto tiché. U prúdového zdroja je dôležitá hodnota výstupného prúdu pre napájanie LED osvetlenia. Ponúkame prúdové zdroje s nastaviteľnou hodnotou výstupného prúdu. Niektoré prúdové zdroje v ponuke je možné ovládať riadiacimi signály 0-10V, DALI, TRIAC alebo PUSH-DIM. Chytré prúdové zdroje môžu ponúkať aj možnosť ovládania signálom ZigBee. Tento signál ponúka kompatibilitu so systémami chytrej domácnosti. Všetky LED zdroje z našej ponuky sú vybavené poistkou proti prehriatiu, preťaženiu a skratu. Naša ponuka prúdových LED zdrojov sa zameriava iba na kvalitné a spoľahlivé trafá s dlhou životnosťou od overených značiek.

Prečo je prúdový LED zdroj tak dôležitý?

Zdroj pre LED pásik je menič, kedy na vstupe je napájaný striedavým napätím 230V a na výstupe je potrebný prúd pre napájanie LED svietidla, LED modulov a ďalších ...

Aké príslušenstvo je možné pre prúdové LED zdroje dokúpiť?

Predovšetkým sa jedná o sortiment elektromateriálu. Ako sú napájacie káble pre 230V a napájacie káble 12V / 24V.