LED profily na sklo a lišty na osvetlenie políc

LED profily na sklo a lišty na osvetlenie políc sú špeciálne navrhnuté na vytvorenie esteticky príjemného a funkčného osvetlenia v rôznych priestoroch. Vhodné sú najmä na osvetlenie s sklenených priečok alebo výrobu police s LED osvetlením. Prináša inovatívne možnosti výroby dekoratívneho osvetlenia formou nasvetlenia hrany skla LED pásiky v minimalistickom štýle. Architektom, investorom aj individuálnym klientom naše hliníkové profily a LED lišty na sklo prinášajú voľnosť v návrhu a realizácii osvetlenia. Objavte LED profily na sklo a lišty pre osvetlenie políc najväčšej produktovej ponuke.

led-osvetleni-sklenenych policpolice-s-led-osvetlenimled-profil-na-sklopolice-s-osvetlenim

V našom technickom oddelení rozlišujeme produkty pre osvetlenie hrany skla na subtílne LED lišty na sklo, ktoré slúžia na účely dekoratívneho osvetlenia a profily výroby LED osvetlenia sklenených políc, ktoré sú naopak robustnými hliníkovými výrobkami s veľkou nosnosťou a možnosťou dosiahnutia veľkého svetelného výkonu.

#showmore#

LED profily na osvetlenie plexiskla a sklenených priečok spoločnosti KLUŚ sú produkty najvyššej technickej kvality. Technickí dizajnéri spoločnosti KLUŚ dbali od prvotného návrhu na vysokú modularitu, flexibilitu a jednoduchosť montáže. LED lišty a profily spoločnosti KLUŚ ponúkajú mnohokrát jedinečné a inovatívne riešenia pri výrobe osvetlenia plexiskla alebo skla LED pásiky.

Prečo sú KLUŚ LED profily lišty na sklo mimoriadnym prvkom osvetlenia?

LED lišty na sklo a profily na výrobu police s LED osvetlením sú mimoriadnym prvkom dekoratívneho osvetlenia v rezidenčných aj komerčných projektoch. Prináša riešenie osvetlenia tam kde bežné svietidlá nevyhovujú, a to ako z pohľadu ich veľkosti, dizajnu alebo funkčným parametrom. LED profily na sklo nahradia av mnohých prípadoch tiež predbehnú svojimi technickými možnosťami klasické konvenčné svietidlá. Všetko minimalistickým štýlom za použitia moderných technológií ako sú LED pásiky, LED zdroje a prípadne aj LED ovládače.

Prečo sú naše LED profily na sklo a plexisklo mimoriadne kvalitné?

Spoločnosť KLUŚ využíva systémy manažérstva kvality ISO 9001: 2015-10. Rovnako sa riadime nastavenými EKO pravidlami. Komponenty a LED profily na osvetlenie skla prechádzajú dôkladným vývojom. Použité materiály sú prvotriednej kvality. Návrh a výroba produktov KLUŚ prebieha výhradne v EÚ.

Akú povrchovú úpravu a farby môžu mať LED profily pre svetelné police a lišty na osvetlenie sklenených priečok?

Produktové oddelenie spoločnosti KLUŚ vníma podmety svojich zákazníkov. Vieme, že technický dizajn výrobku zohráva dôležitú úlohu v každom konkrétnom projekte osvetlenia, preto ponúkame hliníkové LED profily a lišty na sklo v týchto povrchových úpravách:

Aké ďalšie komponenty pre LED profily na uchytenie osvetlenia skla môžete zakúpiť?

Komponenty, ktoré spoločnosť KLUŚ vyrába a dodáva sú taktiež nositeľmi vysokej technickej hodnoty. LED profily na sklo s montážnymi prvkami svojou variabilitou použitia a modulárnym riešením často celkom jedinečným riešením, ktoré na trhu len ťažko hľadá porovnanie. Pre rôzne typy montáže LED osvetlenie profily KLUŚ odporúčame komponenty:

Aké sú príklady využitia osvetlenia skla LED profily?

Uvedieme iba niektoré možnosti použitia LED profilov. Výrobou osvetlenia podľa individuálnych požiadaviek, ktoré LED profily na sklo ponúkajú je možné zasiahnuť oveľa viac inštalácií osvetlenia, než v príkladoch uvádzame.

  • Osvetlenie hrany skla LED pásiky
  • Osvetlenie police LED pásiky
  • Osvetlenie sklenenej priečky LED pásiky

Aké majú LED profily na osvetlenie skla dĺžky?

Hliníkové LED profily na osvetlenie skla sú ponúkané v dĺžkach:

  • 1000 mm (± 1%)
  • 2005 mm (± 1%)
  • 3010 mm (± 1%)

LED profily na osvetlenie skla iných rozmerov ponúkame iba na vyžiadanie. Podliehajú konkrétnej výrobe a minimálnemu požadovanému množstvu.

5 položiek celkom
led-profil-pre-sklo-EX-ALU-KLUS-18043
od 30,66 € bez DPH
od 36,79 €
Kód: A18043A_1
led-profil-pre-sklo-KRAV-56-KLUS-18017
od 13,02 € bez DPH
od 15,62 €
Kód: A18017AZM_1
led-profil-pre-sklo-KRAV-810-KLUS-18016
od 14,29 € bez DPH
od 17,15 €
Kód: A18016AZM_1
led-profil-pre-sklo-KRAV-05IN-KLUS-18045
od 19,80 € bez DPH
od 23,76 €
Kód: A18045A_1
led-profil-pre-sklo-PULA-KLUS-18035
Doprodej
od 36,26 € bez DPH
od 43,51 €
Kód: A18035A_1