LED profily pre sklo a plexi

LED profily na sklo sú moderným typom dekoratívneho osvetlenia. Hliníkové LED profily na nasvetlenie hrany skiel prinášajú revolučnú možnosť výroby svietidiel na mieru, podľa architektonického alebo dizajnerského zadania. LED profily na osvetlenie políc a skla ponúkajú ohromujúce možnosti zostavenia dekoratívnych svietidiel v dizajnovom štýle. Označujú sa ako LED profily na sklo, ale v skutočnosti sa jedná o kvalitné hliníkové lišty so širokou ponukou príslušenstva na výrobu osvetlenia. Naša spoločnosť poskytuje odborné poradenstvo a predaj pre LED profily na presvetlenie skla od spoločnosti KLUŚ. Hliníkové LED profily na osvetlenie skla všetko montážne príslušenstvo od tohto výrobcu spĺňajú náročné požiadavky na vysokú technickú kvalitu a dizajn.

5 položiek celkom
led-profil-pre-sklo-EX-ALU-KLUS-18043
od 32,42 € bez DPH
od 38,90 €
Kód: A18043A_1
led-profil-pre-sklo-KRAV-56-KLUS-18017
od 13,89 € bez DPH
od 16,67 €
Kód: A18017AZM_1
led-profil-pre-sklo-KRAV-810-KLUS-18016
od 15,15 € bez DPH
od 18,18 €
Kód: A18016AZM_1
led-profil-pre-sklo-KRAV-05IN-KLUS-18045
od 20,95 € bez DPH
od 25,14 €
Kód: A18045A_1
led-profil-pre-sklo-PULA-KLUS-18035
Doprodej
od 38,29 € bez DPH
od 45,95 €
Kód: A18035A_1

Pre aký typ osvetlenia sa LED profily na sklo hodia?

LED profily na osvetlenie skla sú určené pre odborníkov v odbore. Ich montáž si vyžaduje veľkú mieru zručnosti. Hliníkové profily sú vhodné pre tieto typy svietidiel a osvetlenia:

 • Osvetlenie hrany skla
 • Osvetlenie sklenených políc
 • Osvetlenie sklenených priečok
 • Osvetlenie sklenených reklamných tabúľ

Veľkou výhodou je možnosť zostavenia svietidiel na mieru podľa priania zadávateľa, dizajnéra alebo konštruktéra. Profily pre LED pásky sú dokonalým architektonickým riešením dekoratívneho osvetlenia a svietidiel.

Aké LED profily na sklo nájdete v ponuke?

LED profily na osvetlenie skla rozdeľujeme podľa využitia.

 • LED profily pre osvetlenie sklenenej police
 • LED profily pre osvetlenie sklenenej priečky
 • LED profily pre osvetlenie sklenených reklamných ceduľ a nápisov

Medzi sebou sa jednotlivé LED profily na osvetlenie skla líšia robustnosťou spracovania, tvarom a montážnymi možnosťami.

Akú povrchovú úpravu a farby môžu mať LED profily na sklo?

Podľa významu použitia ponúkame nasledujúce farebné prevedenie a povrchové úpravy:

 • eloxované LED profily na sklo - matná strieborná povrchová úprava
 • čierne LED profily na sklo - kontrastný estetický variant
 • biele LED profily na sklo - estetický variant
 • individuálne lakovanie podľa stupnice RAL

Aký má LED profily pre osvetlenie skla význam?

Odpoveď je jednoduchá. LED profily na sklo majú estetický a funkčný význam. Z funkčného poskytuje profil efektívne chladenie LED pásika. Ďalej je nosičom komponentov na výrobu komplexných dizajnových svietidiel ako sú:

Estetický význam je tiež veľmi dôležitý. Kompletne osadené LED profily pre osvetlenie hrany skla potrebným príslušenstvom ochránia vo vnútri profilu inštalovaný LED pásik od prachu, vlhkosti alebo vode. Svietidlá z LED profilov sú navyše minimalistické a dizajnovo kompaktné. Do priestorov prináša dokonalý svetelný zážitok.

Aký veľký svetelný výkon zaistí LED profily na sklo?

Profily pre LED osvetlenie skla sú skvelou náhradou za akékoľvek bežné dekoratívne svetlo. Výroba svietidla ponúka úplnú individualizáciu. V závislosti na použitých komponentoch môžu LED profily na sklo môžu plniť funkciu doplnkového osvetlenia.

Aké sú dĺžky LED profilov pre sklo a možnosti dopravy?

Na osvetlenie skla alebo presvetlenie jeho hrany pravdepodobne využijete všetky ponúkané dĺžky: 1m, 2m a 3m. LED profily na schody 3m dĺžky prepravujeme výhradne spoločnosťou TOPTRANS.