LED pásiky RGBW 24V

RGBW LED pásiky 24V príkonu sa rýchlo stali vyhľadávanou súčasťou moderného LED osvetlenia. Ledkové pásiky RGBW sa s obľubou montujú do interiérov domácností i komerčných priestorov. LED páska ponúka veľkú individualizáciu pri výrobe svietidiel a osvetľovacích prvkov. Ledkové pásy sa vyznačujú mnohými premenlivými parametrami, v ktorých  je dobré sa pri výbere orientovať.

8 položiek celkom
 (RGBW - barevná teplota RGB + 4000K)
Profi
+ ďalšie
Kód: K-BTRGB40-1510-24
 (RGBW - barevná teplota RGB + 3000K)
Profi
26,07 € bez DPH
31,28 €
+ ďalšie
Kód: K-RGBW-1530-24
 (RGBW - barevná teplota RGB + 3000K)
Profi
30,46 € bez DPH
36,55 €
+ ďalšie
Kód: KWP-RGBW-1530-24
 (RGBW - barevná teplota RGB + 3000K)
Profi
+ ďalšie
Kód: KWP-14KRGBW-1530-24
Label 1745343 big color
Novinka
Kód: RGBW2460E-192-30

Aké RGBW LED pásky na 24V nájdete v našej ponuke?

Zameriavame sa na svietiace LED RGBW pásky s vysokou kvalitou prevedenia a použitých súčiastok. RGBW LED diódové pásky 24V do našej ponuky zaraďujeme až na základe testovania. Svietiaci LED pásik 24V z našej ponuky spravidla ponúka značkové LED diódy, dobrú deliteľnosť, niekoľkovrstvové PCB. Podľa triedy krytia môžu byť LED pásiky interiérové, vodotesné alebo vonkajšie.  Vonkajší LED pás je zaliaty v silikónovom puzdre. RGBW LED pásiky sú v našej ponuke zastúpené mnohými rôznymi modelmi. Svietiaci led pás sa predáva v návinu na kotúči. Návin LED pásiku 5m je bežným priemyselným štandardom. Svetelné led pásy 24V sú v našej ponuke zastúpené mnohými rôznymi modelmi. Ponúkame LED svetelný pásik s rôznym počtom diód, svietivosťou, triedou krytia, deliteľnosťou, parametrom CRI a farbou svetla. Ľudské oko tento fakt pravdepodobne nezaznamená. Šošovky fotoaparátov a videokamier však áno.

Akého veľkého svetelného výkonu je možné s RGBW LED pásmi docieliť?

Kvalitné RGBW pásky slúžia pre účely hlavného, dekoračného alebo nepriameho osvetlenia. Farebné osvetlenie navodí požadovanú atmosféru. Z nášho pohľadu môžeme RGBW LED pásik 24V odporučiť pre rozsiahlejšie inštalácie. Pre ledkové pásy je nevyhnutné chladenie. LED svetelný pásik odporúčame inštalovať do LED lišty. Tá odvádza teplo diódovej pásky a tým zásadne predlžuje jej životnosť.

Aké príslušenstvo je možné dokúpiť k LED pásu?

Kvalitnú inštaláciu dosiahnete použitím hliníkovej LED lišty. Napájanie LED pásiku 24V je možné pomocou zdroja. Komfort osvetlenia a pokročilé funkcie ovládania docielite použitím LED ovládača pre RGBW LED pásiky.

Aké funkcie RGBW LED pásy prinášajú?

Ľahkú montáž. LED svetelný pásik je opatrený obojstrannou lepiacou páskou. Pomocou tejto lepiacej pásky sa do lišty na led pásy jednoducho vlepí. RGBW LED pásik je osadený LED diódami, ktoré ponúka základné farby ako červená, zelená a modrá. Na ovládanie a mixovanie farieb je nutné použiť RGBW LED ovládač. Farebné led pásky umožňujú pomocou LED ovládača tiež úpravu jasu tvorbu efektov a scén LED osvetlenia. LED pásiky s ovládačom ponúka komfortný spôsob ovládania LED osvetlenia. Všetky RGBW LED pásiky sú stmievateľné.