LED pásiky farebné 12V - do 20W

Farebné LED pásiky 12V do 20W príkonu sa rýchlo stali vyhľadávanou súčasťou moderného LED osvetlenia. Farebné ledkové pásky 12V sa s obľubou montujú do interiérov domácností i komerčných priestorov, ale aj do auta alebo karavanu. LED páska ponúka veľkú individualizáciu pri výrobe svietidiel a osvetľovacích prvkov. Ledkové pásiky sa vyznačujú mnohými premenlivými parametrami, v ktorých  je dobré sa pri výbere orientovať.

2 položiek celkom
8144 1 led pasek akvarijni 12v ip20 12w 60led Kód: 078080
8147 2 12grow6012
7,87 € bez DPH
9,44 €
Kód: 078081

Aké farebné LED pásky na 12V nájdete v našej ponuke?

Zameriavame sa na svietiace LED pásky farebné s vysokou kvalitou prevedenia a použitých súčiastok. LED diódové pásky 12V do našej ponuky zaraďujeme až na základe testovania. Farebný LED pásik 12V z našej ponuky spravidla ponúka značkové LED diódy, dobrú deliteľnosť, niekoľkovrstvové PCB. Podľa triedy krytia môže byť LED svietidlá interiérové, vodotesné alebo vonkajšie.  Vonkajšia LED páska je zaliata v silikónovom puzdre. Svietiaci led pás sa predáva v návinu na kotúči. Návin LED pásiku 5m je bežným priemyselným štandardom. Svetelné led pásy 12V sú v našej ponuke zastúpené mnohými rôznymi modelmi. Ponúkame LED pásik s rôznym počtom diód, svietivosťou, triedou krytia, deliteľnosťou, parametrom CRI a farbou svetla. Špeciálnym sortimentom sú UV LED pásiky, LED pásiky pre rast rastlin a LED pásiky do akvária.

Akého veľkého svetelného výkonu je možné s farebnými LED pásmi 12v docieliť?

Kvalitné farebné LED pásky do 20W príkonu sú vhodné pre všetky typy montáži LED svietidiel. Ich svetelný výkon dosahuje vzhľadom k príkonu priemernej úrovne. Svietiace pásky do 20W príkonu slúžia pre hlavné, dekoratívne a nepriame osvetlenie. LED pásiky pre napätie 12V sa hodia skôr do menších inštalácií, pre rozsiahlejšie projekty zvoľte napätie 24V. LED pásku je potrebné chladiť. LED svetelný pás odporúčame inštalovať do hliníkového LED profilu. Ten odvádza teplo diódového pásku, čím sa zásadne predlžuje jeho životnosť.

Aké príslušenstvo je možné dokúpiť k farebnému LED pásku?

Kvalitnú inštaláciu dosiahnete použitím hliníkovej LED lišty. Napájanie LED pásiku 12V je možné pomocou zdroja. Komfort LED osvetlenia a pokročilej funkcie ovládania docielite použitím LED vypínača pre farebné LED pásiky.

Aké funkcie LED farebné pásky prinášajú?

Ľahkú montáž. LED pási je opatrený obojstrannou lepiacou páskou. Pomocou tejto lepiacej pásky sa do hliníkovej lišty  jednoducho vlepí. Všetky farebné LED pásiky sú stmievateľné.