LED profily do dlažby

Najpredávanejšie

led-lista-do-dlazby-HR-MAX-T-KLUS-C1827
 
od 18,43 €
(od 15,36 € bez DPH)
led-lista-do-dlazby-HR-MAX-TW-KLUS-C1828
 
od 34,39 €
(od 28,66 € bez DPH)
led-lista-do-dlazby-HR-MAX-KLUS-C1829
 
od 31,72 €
(od 26,43 € bez DPH)
led-lista-do-dlazby-HR-ALU-KLUS-B1889
 
od 6,79 €
(od 5,66 € bez DPH)
led-lista-do-dlazby-HR-LINE-KLUS-B3579
 
od 26,87 €
(od 22,39 € bez DPH)
5 položiek celkom
led-lista-do-dlazby-HR-ALU-KLUS-B1889
od 5,66 € bez DPH
od 6,79 €
+ ďalšie
Kód: B1889ANODA-1
led-lista-do-dlazby-HR-LINE-KLUS-B3579
od 22,39 € bez DPH
od 26,87 €
+ ďalšie
Kód: B3579ANODA-1
led-lista-do-dlazby-HR-MAX-KLUS-C1829
od 26,43 € bez DPH
od 31,72 €
+ ďalšie
Kód: C1829-1
led-lista-do-dlazby-HR-MAX-T-KLUS-C1827
+ ďalšie
Kód: C1827-1
led-lista-do-dlazby-HR-MAX-TW-KLUS-C1828
+ ďalšie
Kód: C1828-1

Podlahové profily na LED pásiky sa rýchlo stali vyhľadávanou súčasťou moderného LED osvetlenia. Pochôdzné (nášľapné) LED lišty ponúkame v rôznych variantoch s rozmanitými spôsobmi montáže. Pochôdzné a pojazdové LED lišty sú vhodné ako podlahová lišta na led pásik. Svojou funkčnosťou nahradí bežné svetlá do zámkovej dlažby. Sú tiež vhodné na montáž do obkladov a dlažby na osvetlenie kúpeľne.

#showmore#

Aké LED profily do dlažby nájdete v ponuke?

V našej ponuke nájdete podlahové LED lišty na montáž do obkladov alebo dlažby. Pochôdzné alebo pojazdové LED profily spĺňajú vysokú triedu krytia a sú vodeodolné. Tieto LED lišty je možné použiť ako v interiéri, tak aj vo vonkajších priestoroch. LED pásik do obkladu je moderným trendom na osvetlenie kúpeľne, chodby a ďalších priestorov. Pojazdové profily ponúkajú veľké povrchové zaťaženie a sú vhodné ako vonkajšie osvetlenie do dlažby alebo ako osvetlenie zámkovej dlažby. Zameriavame sa na ponuku spoločnosti KLUŚ. Nášľapná lišta na LED pásik od spoločnosti KLUSDESIGN spĺňa najvyššie kvalitatívne štandardy. Produkty spoločnosti KLUŚ LED sú vyrábané v EÚ.

Aké sú farby a povrchová úprava?

Nášľapný LED profil sa vyrába predovšetkým v eloxovanom variante. Anodizovaný al profil led je odolnejší proti mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom.

Aký majú význam LED profily na osvetlenie dlažby a obkladu?

Hliníková lišta na dlažbu a obklad má funkčný aj estetický význam. Z funkčného hľadiska spĺňa hliníková podlahová lišta na led vodeodolné krytie. Pochôdzná led lišta je tiež dôležitá pre chladenie LED pásika. To zaisťuje dlhodobo konštantné parametre, ako je svietivosť a životnosť. Podlahový LED profil ďalej slúži ako montážna podložka na LED pásik. Ten sa spravidla k povrchu lepí a hliníková lišta je na tento účel perfektná. Z estetického hľadiska je dobré spomenúť difúzor. Pod týmto názvom si možno predstaviť plastovú krytku. Difúzor chráni LED pásik proti okolitým vplyvom a rozdrobuje svetlo. Difúzor je špeciálne vyvinutý pre rozmery ALU profilu, a preto ho možno do profilu ľahko namontovať.

Akého veľkého svetelného výkonu je možné docieliť?

LED lišty do dlažby slúžia skôr na orientačné osvetlenie.

Aké príslušenstvo je možné dokúpiť?

Pre podlahové LED profily ponúkame príslušenstvo, ako sú koncovky - záslepky a difúzory. K výrobe svietidla odporúčame naše LED pásiky a LED zdroje.

Aké sú dĺžky ALU LED profilov do dlažby a možnosti dopravy?

Podlahové lišty na LED pás ponúkame v dĺžkach 1 m, 2 m a 3 m. Hliníkové lišty na led pásky dĺžky 3 m dopravujeme spoločnosťou TOPTRANS.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie