LED profily do dlažby

LED profily do dlažby a obkladu sú moderným typom osvetlenia. Prináša revolučnú možnosť výroby svietidiel na mieru, podľa architektonického alebo designerského zadania. LED profily do obkladu a dlažby vstavané ponúkajú ohromujúce možnosti výroby lineárnych svietidiel a osvetlenia. Označujú sa ako LED profily do dlažby a obkladu, ale v skutočnosti sa jedná o kvalitné hliníkové lišty so širokou ponukou príslušenstva na osvetlenie steny alebo podlahy. Nie je pritom takmer žiadne obmedzenie či použijete vstavané LED profily do dlažby a obkladu pre inštaláciu svietidiel v interiéri alebo vonkajších priestoroch, kde je potrebná zvýšená trieda krytia IP. Vodeodolnosť a ďalšie kľúčové vlastnosti zostaveného svietidla do značnej miery ovplyvňuje výber vhodného LED pásika. Naša spoločnosť poskytuje odborné poradenstvo a predaj pre vstavané LED profily do obkladu alebo dlažby spoločnosti KLUŚ. Hliníkové profily pre LED pásik a všetko montážne príslušenstvo od tohto výrobcu spĺňajú náročné požiadavky na vysokú technickú kvalitu a dizajn.

4 položiek celkom
led-lista-do-dlazby-HR-ALU-KLUS-B1889
od 5,70 € bez DPH
od 6,84 €
Kód: A01889A_1
led-lista-do-dlazby-HR-MAX-KLUS-C1829
od 25,84 € bez DPH
od 31,01 €
Kód: A01829A_1
led-lista-do-dlazby-HR-MAX-T-KLUS-C1827
od 15,20 € bez DPH
od 18,24 €
Kód: A01827N_1
led-lista-do-dlazby-HR-MAX-TW-KLUS-C1828
od 23,94 € bez DPH
od 28,73 €
Kód: A01828N_1

Pre aký typ osvetlenia sa vstavané profily do dlažby a obkladu hodia?

Vstavané LED profily do dlažby a obkladu sú určené pre odborníkov v obore. Ich montáž si vyžaduje veľkú mieru zručnosti a odborných znalostí. Osvetľovacie profily sú vhodné pre tieto typy svietidiel a osvetlenia:

  • Osvetlenie profily pre LED pásiky v kúpeľni
  • Vonkajšie osvetlenie ciest
  • Vonkajšie osvetlenie do zámkovej dlažby

Veľkou výhodou je možnosť zostavenia svietidiel na mieru podľa priania zadávateľa, dizajnéra alebo konštruktéra. Vstavané profily pre LED pásiky do dlažby alebo obkladu sú dokonalým riešením doplnkového a dekoratívneho osvetlenia.

Aké vstavané LED profily do obkladu nájdete v ponuke?

Pri výbere vhodného vstavaného profilu je potrebné zvážiť aký účel má osvetlenie plniť. Pokiaľ požadujete vysokú svietivosť výsledného zostaveného vstavaného svietidla budem pravdepodobne vašou voľbou vstavané profily pre dlažby s možnosťou montáže dvoch a viacerých LED pásikov. Naopak pre dekoratívne osvetlenie plne postačujú subtílne a menšie vstavané hliníkové profily do obkladu. Pridávame aj ďalšie kľúčové vlastnosti.

  • Vodeodolnosť - IP54, IP66, IP67 v závislosti na vybranom profile alebo komponentoch
  • Vysoká mechanická odolnosť - LED profily do dlažby sú pochôdzne a pojazdové
  • IK10 Certifikácia - niektoré produkty z našej ponuky spĺňajú tento stupeň ochrany proti nárazu

Akú povrchovú úpravu a farby mať LED profily do dlažby?

Podľa významu použitia ponúkame nasledujúce farebné prevedenie a povrchové úpravy pre LED profily na zapustenie do zvoleného materiálu:

  • neeloxované LED profily do dlažby - lesklá strieborná povrchová úprava
  • eloxované LED profily do dlažby - matná strieborná povrchová úprava, odolná proti mechanickému poškodeniu a korózii
  • individuálne lakovanie podľa stupnice RAL

Aký má vstavané LED profily do dlažby alebo obkladu význam?

Odpoveď je jednoduchá. LED profily do dlažby a obkladu majú estetický a funkčný význam. Z funkčného poskytuje profil efektívne chladenie LED pásika. Ďalej je nosičom komponentov na výrobu komplexných dizajnových svietidiel ako sú:

Estetický význam je tiež veľmi dôležitý. Kompletne osadený LED profil do dlažby potrebným príslušenstvom, ochráni vo vnútri profilu inštalovaný LED pásik od prachu, vlhkosti alebo vode. Svietidlá z LED profilov sú navyše minimalistické a dizajnovo kompaktné. Osvetlenie podlahy alebo steny interiéru, alebo vonkajších priestorov prináša dokonalý svetelný zážitok.

Aký veľký svetelný výkon zaistí vstavané LED profily?

Profily pre vstavané LED osvetlenie sú skvelou náhradou za akékoľvek bežné prisadené svetlo. Výroba svietidla ponúka úplnú individualizáciu. V závislosti na použitých komponentoch môžu vstavané LED profily môžu plniť funkciu doplnkového alebo dekoračného osvetlenia.

Aké sú dĺžky LED vstavaných profilov do obkladu a dlažby vrátane možností dopravy?

Pre vstavané svetelné línie pravdepodobne využijete všetky ponúkané dĺžky: 1m, 2m a 3m. LED profily do dlažby 3m dĺžky prepravujeme výhradne spoločnosťou TOPTRANS.