LED profily do obkladu a lišty na osvetlenie dlažby

Podlahové LED profily do obkladu a lišty na osvetlenie dlažby sú skvelým spôsobom, ako vytvoriť pôsobivé osvetlenie v interiéri alebo vonkajších priestoroch. Oproti iným spôsobom osvetlenia ponúka mnoho výhod. Prináša inovatívne možnosti výroby osvetlenia dlažby alebo obkladu LED pásiky pomocou lineárnych svietidiel polygonálneho tvaru v minimalistickom štýle. Architektom, investorom aj individuálnym klientom naše hliníkové podlahové LED lišty do dlažby prinášajú voľnosť v návrhu a realizácii osvetlenia kúpeľne, chodby, alebo vonkajšej zámkovej dlažby. Objavte naše vode odolné LED lišty s možnosťou dosiahnutia stupňa ochrany IP67 v najväčšej produktovej ponuke.

venkovni-osvetleni-chodnikuled-pasky-do-koupelnyled-pasek-do-obkladusvetla-do zamkove-dlazby

V našom technickom oddelení rozlišujeme produkty pre osvetlenie podlahy alebo steny na subtílne LED lišty do obkladu, ktoré slúžia na účely dekoratívneho osvetlenia a pochôdzne alebo pojazdové podlahové LED profily, ktoré sú naopak robustnými hliníkovými výrobkami pre dva viac LED pásikov s možnosťou dosiahnutia veľkého svetelného výkonu.

#showmore#

LED profily pre osvetlenie obkladu, dlažby, dlažobných kociek, alebo zámkovej dlažby spoločnosti KLUŚ produkty najvyššej technickej kvality. Technickí dizajnéri spoločnosti KLUŚ dbali od prvotného návrhu na vysokú modularitu, flexibilitu a jednoduchosť montáže. Profily a podlahové LED lišty spoločnosti KLUŚ ponúkajú mnohokrát jedinečné a inovatívne riešenia pri výrobe nástenných alebo pochôdznych líniových svietidiel v dlažbe či obklade.

Kedy na výrobu osvetlenia použiť LED lišty do obkladu a kedy naopak podlahové LED profily do dlažby?

Medzi produktmi je zásadný rozdiel v ich veľkosti, šírke a robustnosti. Lišty pre LED pásiky do obkladu sú kompaktné, tenké a decentné produkty vhodné predovšetkým na dekoratívne a doplnkové osvetlenie. Oproti tomu pochôdzne alebo pojazdové LED profily do dlažby sú robustné produkty, ktoré sú vhodné pre komerčné prevádzky s očakávanou veľkou mechanickou záťažou.

Prečo sú lišty a profily pre LED pásiky do dlažby a obkladu KLUŚ mimoriadnym prvkom osvetlenia?

Prináša riešenie nástenné alebo podlahové osvetlenie dlažby a obkladov tam kde bežné svietidlá nevyhovujú a to ako z pohľadu ich veľkosti, designu alebo funkčným parametrom. LED profily do dlažby a obkladu nahradia av mnohých prípadoch tiež predbehnú svojimi technickými možnosťami klasické konvenčné svietidlá. Podlahové LED profily do obkladu a dlažby v závislosti od konfigurácie môžu plniť rolu doplnkového, orientačného alebo dekoratívneho osvetlenia. Všetko minimalistickým štýlom za použitia moderných technológií ako sú LED pásiky, LED zdroje a prípadne aj LED ovládače.

Prečo sú naše LED profily do obkladu a dlažby mimoriadne kvalitné?

Spoločnosť KLUŚ prevádzkuje systémy manažérstva kvality ISO 9001: 2015-10. Rovnako sa riadime nastavenými EKO pravidlami. Komponenty a LED profily do obkladu a dlažby prechádzajú dôkladným vývojom. Použité materiály sú prvotriednej kvality. Návrh a výroba produktov KLUŚ prebieha výhradne v EÚ.

Na aké účely sú LED profily a lišty pre LED pásiky do obkladu vhodné?

Interiérové alebo vonkajšie osvetlenie dlažby LED pásiky môže byť bezpečnostným prvkom, ktorý zlepšuje orientáciu osôb v priestore za šera alebo tmy. LED profily do obkladu alebo dlažby môžu byť z tohto pohľadu prvkom, ktorý zvyšuje bezpečnosť a zlepšuje užívateľský komfort. Osvetlenie dlažby alebo obkladov pomocou hliníkových profilov je elegantným, moderným a vyhľadávaným prvkom osvetlenia ako v interiéri tak vonkajších priestoroch.

Aké typy hliníkových profilov pre LED pásiky do obkladu alebo dlažby nájdete v ponuke?

Naše technické a vývojové oddelenie rozdeľuje produkty na výrobu osvetlenia do obkladu alebo dlažby na nasledujúce skupiny:

 • LED lišty na osvetlenie obkladu.
 • Podlahové LED profily na osvetlenie dlažby.

Všetky typy ALU profilov do dlažby alebo obkladu sú mimoriadne robustné. Boli konštruované pre veľké zaťaženie s prihliadnutím na maximálnu odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Môžu byť vode odolné, pochôdzne alebo pojazdové.

Akú povrchovú úpravu a farby môžu mať LED profily do dlažby alebo obkladu?

Produktové oddelenie spoločnosti KLUŚ vníma podmety svojich zákazníkov. Dizajn zohráva dôležitú úlohu v každom konkrétnom projekte osvetlenia, preto ponúkame hliníkové LED profily pre osvetlenie obkladov a dlažby v týchto povrchových úpravách:

 • Lesklé strieborné (neeloxované - neanodizované) ALU LED profily do dlažby alebo obkladu - mechanicky menej odolné.
 • Matné strieborné (eloxované - anodizované) LED profily do dlažby alebo obkladu s možnosťou výroby osvetlenia alebo podsvietenia - mechanicky odolné.

Aké ďalšie komponenty pre LED profily do obkladu a dlažby môžete zakúpiť?

Komponenty, ktoré spoločnosť KLUŚ vyrába a dodáva sú taktiež nositeľmi vysokej technickej hodnoty. Podlahové LED profily do dlažby a lišty pre LED pásiky obkladov s montážnymi prvkami svojou variabilitou použitia a modulárnym riešením často celkom jedinečným riešením, ktoré na trhu len ťažko hľadá porovnanie. Pre rôzne typy montáže LED osvetlenie profily KLUŚ odporúčame komponenty:

Aké sú príklady využitia pre LED profily do dlažby a obkladov?

Uvedieme iba niektoré možnosti použitia. Výrobou osvetlenia podľa individuálnych požiadaviek, ktoré LED profily do dlažby a obkladu ponúkajú je možné zasiahnuť oveľa viac inštalácií osvetlenia než v príkladoch uvádzame.

Použitie v interiéri:

 • Osvetlenie LED pásiky do dlažby v komerčnom i súkromnom sektore
 • Osvetlenie LED pásiky do obkladu v kúpeľniach, nikách a na WC
 • Osvetlenie LED pásiky do sprchového kúta 

Použitie vo vonkajších priestoroch:

 • Osvetlenie LED pásiky do zámkovej dlažby
 • Osvetlenie LED pásiky okolo bazéna
 • Osvetlenie parkoviska LED pásiky
 • Osvetlenie príjazdové alebo prístupové cesty

Aké majú LED profily do dlažby a obkladu dĺžky? 

Hliníkové LED profily do dlažby a obkladu sú ponúkané v dĺžkach:

 • 1000 mm (± 1%)
 • 2005 mm (± 1%)
 • 3010 mm (± 1%)

Pochôdzne pojazdové LED profily do dlažby iných rozmerov ponúkame iba na vyžiadanie. Podliehajú konkrétnej výrobe a minimálnemu požadovanému množstvu.

4 položiek celkom
led-lista-do-dlazby-HR-ALU-KLUS-B1889
od 5,43 € bez DPH
od 6,52 €
Kód: A01889A_1
led-lista-do-dlazby-HR-MAX-KLUS-C1829
od 24,60 € bez DPH
od 29,52 €
Kód: A01829A_1
led-lista-do-dlazby-HR-MAX-T-KLUS-C1827
od 14,47 € bez DPH
od 17,36 €
Kód: A01827N_1
led-lista-do-dlazby-HR-MAX-TW-KLUS-C1828
od 22,79 € bez DPH
od 27,35 €
Kód: A01828N_1