ZigBee - pre jednofarebné LED pásiky

Zigbee LED ovládače sa rýchlo stali vyhľadávanou súčasťou moderného LED osvetlenia. Ponúkajú veľkú individualizáciu pre ovládanie jednofarebných LED pásikov. Zigbee stmievateľný vypínač LED umožňuje vypnutie, zapnutie, stmievanie, tvorbu efektov a zón osvetlenia. Všetky funkcie sú dostupné pre jednofarebné biele LED pásiky alebo farebné LED pásiky. Ovládacie protokol Zigbee je využívaný systémami chytrej domácnosti. Zigbee ovládače z našej ponuky sú s týmito systémami plne kompatibilné.

3 položiek celkom
ZigBee stmievač pásikov CCT, RGB, RGBW, RGBWW Sunricher 5x4A Kód: SR-ZG1029-5C
ZigBee stmievač LED pásikov Sunricher 1x8A
25,78 € bez DPH
30,94 €
Kód: SR-ZG9101CS
ZigBee diaľkové ovládanie Sunricher - 4 zóny
61,06 € bez DPH
73,27 €
Kód: SR-ZG2819SDIM

Aký Zigbee LED stmievateľný vypínač nájdete v ponuke?

ZigBee kompatibilita LED stmievačov z našej ponuky so systémami chytrej domácnosti je bezpochyby veľkou výhodou. Otvára nové možnosti. Napríklad, okrem drahých ZigBee LED pásikov dokážete do systému inštalovať aj všetky LED pásy z našej ponuky. LED pásiky bežnej produkcie majú väčší svetelný výkon, viac diód na 1m preto ich môžeme odporučiť ako skvelú alternatívu. LED stmievateľné vypínače sú založené na Zigbee prenosu ovládacieho signálu. Je možné ich však ovládať aj manuálne pomocou zbernice PUSH-DIM. LED pásik ovládanie mobilom je vďaka jednotkám Sunricher dostupné každému.

Aké sú výhody Zigbee protokolu?

Vďaka Zigbee signálu nie je nutná priama viditeľnosť LED ovládača a prijímača. LED prijímač môže byť umiestnený napríklad za múrom, sadrokartónom, v skrini alebo elektrickom rozvádzači. Dosah Zigbee signálu je 10 až 50m.

Aké príslušenstvo pre Zigbee stmievateľné vypínače je možné zakúpiť?

Odporúčame našu širokú ponuku LED pásikov. Ďalej LED zdroj, to sú nevyhnutné súčasti stavebnice na vytvorenie LED osvetlenia. Pre elektrické prepojenie odporúčame káble a príslušenstvo.