LED profily vstavané

LED profily vstavané sú moderným typom osvetlenia. Prináša revolučnú možnosť výroby svietidiel na mieru, podľa architektonického alebo designerského zadania. LED profily vstavané ponúkajú ohromujúce možnosti výroby svietidiel pre osvetlenie nábytku. Na výber máte nespočet možností na výrobu vstavaných svietidiel do drevenej alebo MDF dosky. Označujú sa ako vstavané LED profily, ale v skutočnosti sa jedná o kvalitné hliníkové lišty so širokou ponukou príslušenstva na osvetlenie do nábytku. Nie je pritom takmer žiadne obmedzenie či použijete zápustné LED profily pre inštaláciu svietidiel vo vnútri alebo mimo nábytkovej skrine alebo dosky. LED profily s presahom vždy dokonale zakryjú vyfrézovanú drážku do zvoleného materiálu. Naša spoločnosť poskytuje odborné poradenstvo a predaj pre zápustné LED profily KLUŚ. Hliníkové vstavané profily pre LED pásik a všetko montážne príslušenstvo od tohto výrobcu spĺňajú náročné požiadavky na vysokú technickú kvalitu a dizajn.

4 položiek celkom
led-profil-zapusteny-MICRO-NK-KLUS-C1587LL9016
od 4,77 € bez DPH
od 5,72 €
Kód: A01587A_1
led-profil-zapusteny-MICRO-NK-KLUS-C1588LL9016
od 5,17 € bez DPH
od 6,20 €
Kód: A01588A_1
led-profil-zapusteny-POR-KLUS-B6144
od 7,09 € bez DPH
od 8,51 €
Kód: A06144A_1.05
led-profil-zapusteny-OPAC-30-KLUS-B6164LL9016
od 6,82 € bez DPH
od 8,18 €
Kód: A06164A_1

Pre aký typ osvetlenia sa vstavané profily pre LED pásky hodia?

LED profily na zafrézovanie a vstavanie do zvoleného materiálu sú určené pre odborníkov v obore. Ich montáž si vyžaduje veľkú mieru zručnosti. Vstavané osvetľovacie profily sú vhodné pre tieto typy svietidiel a osvetlenia:

  • osvetlenie nábytku
  • vnútorné osvetlenie skrine
  • osvetlenie pracovnej dosky kuchynskej linky

Veľkou výhodou je možnosť zostavenia svietidiel na mieru podľa priania zadávateľa, dizajnéra alebo konštruktéra. Vstavané profily pre LED pásky sú dokonalým riešením doplnkového a dekoratívneho osvetlenia.

Aké vstavané LED profily nájdete v ponuke?

Pri výbere vhodného vstavaného profilu je potrebné zvážiť aký účel má osvetlenie plniť. Pokiaľ požadujete vysokú svietivosť výsledného zostaveného vstavaného svietidla budem pravdepodobne vašou voľbou vstavané profily pre LED pásky s možnosťou montáže dvoch a viacerých LED pásikov. Naopak pre dekoratívne osvetlenie plne postačujú subtílne a menšie vstavané hliníkové profily pre LED pásik. Ďalej zápustné LED profily rozdeľujeme podľa ich vstavanej hĺbky na:

Výber vhodného profilu vždy závisí od konkrétneho projektu a pozície umiestnenia hliníkových LED profilov na zapustenie.

Akú povrchovú úpravu a farby mať vstavané LED profily?

Podľa významu použitia ponúkame nasledujúce farebné prevedenie a povrchové úpravy pre LED profily na zapustenie do zvoleného materiálu:

  • eloxované LED profily vstavané - matná strieborná povrchová úprava
  • biele LED profily vstavané - estetický variant
  • čierne LED profily vstavané - kontrastný estetický variant
  • individuálne lakovanie podľa stupnice RAL

Aký majú vstavané LED profily do zvoleného materiálu význam?

Odpoveď je jednoduchá. LED profily vstavané majú estetický a funkčný význam. Z funkčného poskytuje profil efektívne chladenie LED pásika. Ďalej je nosičom komponentov na výrobu komplexných dizajnových svietidiel ako sú:

Estetický význam je tiež veľmi dôležitý. Kompletne osadené vstavané LED profily potrebným príslušenstvom, ochráni vo vnútri profilu inštalovaný LED pásik od prachu, vlhkosti alebo vode. Svietidlá z LED profilov sú navyše minimalistické a dizajnovo kompaktné. Osvetlenie nábytku a ďalším prvkom interiéru prináša dokonalý svetelný zážitok.

Aký veľký svetelný výkon zaistí vstavané LED profily?

Profily pre vstavané LED osvetlenie sú skvelou náhradou za akékoľvek bežné prisadené svetlo. Výroba svietidla ponúka úplnú individualizáciu. V závislosti na použitých komponentoch môžu vstavané LED profily môžu plniť funkciu doplnkového alebo dekoračného osvetlenia.

Aké sú dĺžky LED vstavaných profilov a možnosti dopravy?

Pre vstavané svetelné línie pravdepodobne využijete všetky ponúkané dĺžky: 1m, 2m a 3m. Vstavané LED profily 3m dĺžky prepravujeme výhradne spoločnosťou TOPTRANS.