Jednofarebné - stmievače, prijímače

Rádiofrekvenčný prijímač slúži na zapínanie a stmievanie LED pásku. LED stmievače je vhodné doplniť diaľkovým ovládačom. Vznikne tak sada LED ovládača s prijímačom. Táto sada umožňuje komfortné ovládanie LED pásikov. Stmievač LED umožňuje vypnutie, zapnutie, stmievanie. Ďalej tiež tvorbu efektov a zón osvetlenia. LED stmievač a diaľkový ovládač sa páruje až v závislosti na požiadavkách konkrétnej inštalácie, čím sa lepšie vyhovie Vašim očakávaniam.

3 položiek celkom
RF LED stmievač Sunricher 1x8A (SR-1009CS)
19,44 € bez DPH
23,33 €
Kód: SR-1009CS
RF univerzálny LED prijímač Sunricher 4x5A (SR-1009NPD-PUSH) Kód: SR-1009NPD-PUSH
RF RGBW LED prijímač Sunricher 4x8A (SR-1009EA)
49,52 € bez DPH
59,42 €
Kód: SR-1009EA

Aké stmievače LED nájdete v ponuke?

LED stmievače sú založené na rádiofrekvenčnom prenose signálu. Je možné ich však ovládať aj manuálne pomocou zbernice PUSH-DIM. Stmievač LED pásikov umožňuje zapojenie jedného alebo viacerých svetelných obvodov.

Aké sú výhody RF stmievania LED pásikov?

Vďaka rádiofrekvenčnému signálu nie je nutná priama viditeľnosť LED ovládača a prijímača. LED prijímač môže byť umiestnený napríklad za múrom, sadrokartónom, v skrini alebo elektrickom rozvádzači.

Aké príslušenstvo je možné dokúpiť pre stmievač LED pásikov?

Najmä diaľkové LED ovládače pre jednofarebné LED pásiky. Každý prijímač ponúka menovitý výkon. Ak celkový výkon LED osvetlenia prekročí túto hodnotu, odporúčame použitie LED zosilňovača.