Čierne LED difúzory

Čierne LED difúzory sú plastové polykarbonátové výlisky, ktoré boli špeciálne navrhnuté a vyrobené pre LED profily alebo LED lišty. Spoločne tvoria ucelený, kompaktný a vysoko dizajnový celok, ktorý slúži na výrobu svietidiel.

Čierne LED difúzory sa používajú na ochranu alebo rovnomerné rozptýlenie ostrého svetla z LED diód, ktoré je typické pre LED pásiky. Majú dobré osvetlené a optické vlastnosti. Využívajú sa na výrobu svietidiel, kde je potrebné dosiahnuť jedinečný dizajn osvetlenia. Čierna farba má tendenciu absorbovať svetlo, preto majú čierne LED difúzory len obmedzené svetelné vlastnosti s malou priepustnosťou svetla od svetelného zdroja. Čierne LED difúzory LED pásika je možné ich jednoducho kombinovať s rôznymi LED profilmi a svetelnými zdrojmi, čo umožňuje veľkú flexibilitu a variabilitu v dizajne a inštalácii LED osvetlenia.

Spoločnosť KLUŚ navrhuje a vyrába čierné difúzory najvyššej kvality. Pri návrhu a vývoji dbali technickí dizajnéri spoločnosti KLUŚ, aby ich funkčnosť, továrenské spracovanie a produktový dizajn tvoril harmonický celok. Objavte čierne difúzory pre LED pásiky v najväčšej produktovej ponuke, minimalistickom dizajne a mimoriadnej technickej kvalite.

#showmore#

Aké charakteristické vlastnosti prinášajú čierne LED difúzory KLUŚ?

LED difúzory čierne ponúkajú predovšetkým jedinečný dizajn osvetlenia a svietidiel. Nie je lepší efekt než kompletne čierneho svietidla vrátane difúzora. Na druhú stranu čierne LED difúzory vysoko absorbujú svetelný tok od zdroja svetla - spravidla LED pásku. Priepustnosť svetla je iba 30-50%. Aj napriek týmto svetleným vlastnostiam dokážu. LED pásiky v kombinácii s čiernymi difúzormi vo vhodnej kombinácii úplne eliminovať efekt viditeľných bodov LED diód. V našej ponuke nájdete rôzne modely čiernych difúzorov s rozdielnymi vlastnosťami. Spomenieme aspoň niektoré:

 • Čierne difúzory LIGER - zvýšená odolnosť proti UV žiareniu, priepustnosť svetla 30%
 • Čierne difúzory G-L a G-K - zvýšená odolnosť proti UV žiareniu, priepustnosť svetla 50%

Aké ponúkame tvary a prierezy pre LED difúzory matné?

Čierne LED difúzory najrôznejších optických a svetelných vlastností sú v našej produktovej ponuke zastúpené týmito tvarmi:

 • Ploché
 • Hranaté
 • Zaoblené
 • Polguľaté

Akými špecifickými vlastnosťami sa môžu vyznačovať naše čierne LED difúzory?

Spoločnosť KLUŚ využíva pre svoje čierne LED difúzory najlepšie zmesi polykarbonátov. Ich skvelé svetelné, optické a mechanické vlastnosti v kategorii čiernych difúzorov sú zaručené výrobou v EÚ. KLUŚ uplatňuje systémy manažérstva kvality ISO 9001: 2015-10. Pokročilé technické dizajnérstvo a moderné technológie spracovania nám umožňujú ponúknuť pre LED difúzory špecifické funkcie a vlastnosti. V mnohých prípadoch sa jedná o úplne unikátne charakteristické výrobky. Nižšie uvádzame niektoré výrazné špecifiká našich produktov:

 • Zvýšená odolnosť proti UV žiareniu - tieto čierne LED difúzory sú vhodné do všetkých poveternostných podmienok
 • Možnosť krútenia a ohýbania spoločne s LED profilmi

Čierne difúzory na LED pásiky ponúkame v dĺžkach:

 • 1m (± 1%)
 • 2m (± 1%)
 • 3m (± 1%)
7 položiek celkom
LED difúzor KLUŚ PIKO-7R čierny
Novinka
od 3,07 € bez DPH
od 3,68 €
+ ďalšie
Kód: B17164B_1
LED difúzor KLUŚ LIGER-11 čierny
od 5,34 € bez DPH
od 6,41 €
+ ďalšie
Kód: B17037B_1
LED difúzor KLUŚ LIGER-22 čierny
od 7,05 € bez DPH
od 8,46 €
+ ďalšie
Kód: B17032B_1
LED difuzor KLUŚ G-22S čierny
od 9,13 € bez DPH
od 10,96 €
+ ďalšie
Kód: B17013B_1
LED difuzor KLUŚ G-22R čierny
od 7,96 € bez DPH
od 9,55 €
+ ďalšie
Kód: B17006B_1
LED difúzor KLUŚ FOLED-27 čierny
LED difúzor KLUŚ FOLED-27 čierny
Na objednanie (20+ dní)
od 4,79 € bez DPH
od 5,75 €
+ ďalšie
Kód: B17045B_1
LED difúzor KLUŚ LIGER-45 čierny
od 10,67 € bez DPH
od 12,80 €
+ ďalšie
Kód: B17086B_1