Microprizmatické LED difúzory

Microprizmatické LED difúzory sú plastové polykarbonátové výlisky, ktoré boli špeciálne navrhnuté a vyrobené pre LED profily alebo LED lišty. Spoločne tvoria ucelený, kompaktný a vysoko dizajnový celok, ktorý slúži na výrobu svietidiel.

Microprizmatické LED difúzory sa používajú na ochranu alebo rozptýlenie ostrého svetla z LED diód, ktoré je typické pre LED pásiky. Jedná sa o profesionálne produkty s najlepšími svetelnými a optickými vlastnosťami a nízkym indexom oslnenia UGR < 19. Využívajú sa na výrobu svietidiel, kde je potrebné dosiahnuť príjemné a jemné osvetlenie pri zachovaní veľkej priepustnosti svetla cez LED difúzor. Microprizmatické LED difúzory LED pásika je možné ich jednoducho kombinovať s rôznymi LED profilmi a svetelnými zdrojmi, čo umožňuje veľkú flexibilitu a variabilitu v dizajne a inštalácii LED osvetlenia.

Spoločnosť KLUŚ navrhuje a vyrába microprizmatické difúzory najvyššej kvality. Pri návrhu a vývoji dbali technickí dizajnéri spoločnosti KLUŚ, aby ich funkčnosť, továrenské spracovanie a produktový dizajn tvoril harmonický celok. Objavte microprizmatické difúzory pre LED pásiky v najväčšej produktovej ponuke, minimalistickom dizajne a mimoriadnej technickej kvalite.

#showmore#

Aké charakteristické vlastnosti prinášajú microprizmatické LED difúzory KLUŚ?

LED difúzory microprizmatické ponúkajú najlepší kompromis medzi jemnou difúziou a vysokou priepustnosťou svetla 80-90%. V mnohých prípadoch sú profesionálne vlastnosti týchto LED difúzorov s nízkym indexom oslnenia UGR < 19 nositeľmi radu certifikátov a noriem (EN12464). LED pásiky v kombinácii s čiernymi difúzormi vo vhodnej kombinácii úplne eliminovať efekt viditeľných bodov LED diód. V našej ponuke nájdete rôzne modely microproizmatickych difúzorov s rozdielnymi vlastnosťami. Spomenieme aspoň niektoré:

  • Microprizmatické difúzory JUN - zvýšená odolnosť proti UV žiareniu, UGR < 19, umožňuje svietidlám spĺňať EN12464, technológia JUNGBECKER
  • Microprizmatické difúzory SZER - obojstranná odolnosť proti UV žiareniu, hrubšia prizmatická štruktúra
  • Microprizmatické difúzory PRS - UGR < 19

Aké ponúkame tvary a prierezy pre LED difúzory microprizmatické?

Microprizmatické LED difúzory najrôznejších optických a svetelných vlastností sú v našej produktovej ponuke zastúpené týmito tvarmi:

  • Ploché
  • Zaoblené

Akými špecifickými vlastnosťami sa môžu vyznačovať naše microprizmatické LED difúzory?

Spoločnosť KLUŚ využíva pre svoje microprizmatické LED difúzory najlepšie zmesi polykarbonátov. Ich skvelé svetelné, optické a mechanické vlastnosti sú zaručené výrobou v EÚ. KLUŚ uplatňuje systémy manažérstva kvality ISO 9001: 2015-10. Pokročilé technické dizajnérstvo a moderné technológie spracovania nám umožňujú ponúknuť pre LED difúzory špecifické funkcie a vlastnosti. V mnohých prípadoch sa jedná o úplne unikátne charakteristické výrobky. Nižšie uvádzame niektoré výrazné špecifiká našich produktov:

  • Obojstranná odolnosť proti UV žiareniu - tieto microprizmatické LED difúzory sú vhodné do všetkých poveternostných podmienok
  • Optické zaostrovacie vlastnosti s koncentráciou výkonu svetelného zdroja pri nízkom indexe oslnenia UGR < 19.

Microprizmatické difúzory na LED pásiky ponúkame v dĺžkach:

  • 1m (± 1%)
  • 2m (± 1%)
  • 3m (± 1%)

MICROPRIZMATICKÉ ALEBO PRISMATICKÉ LED DIFUZORY, AKÝ JE MEDZI NIMI ROZDIEL?

Odpoveď je jednoduchá. V produktovej ponuke spoločnosti KLUŚ nehľadajte medzi oboma produktmi rozdiel. Ide iba o názvoslovie, ktoré každý technik, alebo pokročilý laik používa iným spôsobom. Microprizmatické alebo prismatické LED difúzory sú totožné produkty, rovnakých svetelných a optických vlastností.

3 položiek celkom
LED difúzor KLUŚ HSP-33 prizmatický
21,70 € bez DPH
26,04 €
+ ďalšie
Kód: B17057M_1.5
LED difúzor KLUŚ HSP-49 prizmatický
od 10,04 € bez DPH
od 12,05 €
+ ďalšie
Kód: B17058M_1
LED difúzor KLUŚ HSP-90 prizmatický
41,96 € bez DPH
50,35 €
+ ďalšie
Kód: B17166M_1.5