LED profil KLUŚ GLAZA-LL

Kód: A02627A_1 A02627A07_1 A02627A_2 A02627A07_2 A02627A_3 A02627A07_3 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: KLUŚ;
10,96 € / ks 12,20 € / ks 21,88 € / ks 24,37 € / ks 32,84 € / ks 36,60 € / ks od 10,96 € / ks 9,13 € bez DPH 10,17 € bez DPH 18,23 € bez DPH 20,31 € bez DPH 27,37 € bez DPH 30,50 € bez DPH od 9,13 € bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Povrchová úprava
Dĺžka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
31.3.2023 31.3.2023 31.3.2023 31.3.2023 31.3.2023 31.3.2023 Zvoľte variant

KLUS-OFFICIAL DISTRIBUTOR

Detailné informácie

Podrobný popis

Stropný LED profil KLUŚ GLAZA-LL s produktovým označením C2627ANODA je mimoriadne kvalitným hliníkovým výrobkom určeným na osadenie a montáž až dvoma LED pásikmi. Stropný profil pre LED pásik je navrhnutý na výrobu prisadených alebo závesných stropných svietidiel a líniového osvetlenia. Kompaktné rozmery a široká ponuka súvisiaceho montážneho príslušenstva prináša aj ďalšie možnosti využitia. Všetko je prispôsobené tak, aby stropný profil pre LED osvetlenie bol elegantným a jednoduchým spôsobom ako umiestniť LED pásiky na strop estetickú a technicky správnu formou. Odporúčané spôsoby montáže sú:

 • Zavesenie na oceľovom lanku alebo nerezovom kovovom prúte
 • Prisadenie k povrchu ako je kov, drevo, murivo alebo sadrokartón

Dizajnérom a konštruktérom svietidiel prináša stropný LED profil GLAZA-LL skvelú možnosť výroby prisadených alebo závesných svietidiel podľa špecifických požiadaviek alebo architektonického zadania. Výsledkom montáže a výroby osvetlenia môže byť dizajnové závesné lineárne svietidlo minimalistického vzhľadu, zavesené na lanku alebo prisadené k zvolenému povrchu. Dve skvelé technické riešenia, ktoré stoja za povšimnutie:

 • LED profil na zavesenie GLAZA-LL vďaka premyslenému technickému spracovaniu a dizajnu ponúka "ZM" - malý zámok pre možnosť osadenia spojky LED profilu. Pomocou spojovacích prvkov ľahko napojíte jednotlivé hliníkové profily do dlhých línií alebo architektonických tvarov
 • Pomocou vhodne zvolených závesných prvkov v páre je možné svietidlo napájať. V niektorých prípadoch je možné týmto spôsobom úplne eliminovať napájací kábel

Súčasťou dodávky je iba závesný hliníkový profil. Difúzor, koncovky a ďalšie montážne príslušenstvo nájdete v #souv#súvisiacom tovare##. Široká ponuka príslušenstva pre LED profil na zavesenie KLUŚ GLAZA-LL a možnosť individuálneho výberu vhodných komponentov na montáž podčiarkuje jedinečnosť tohto produktu.

Závesný ALU profil na LED pásik KLUŚ GLAZA-LL ponúka možnosť osadenia dvoma LED pásikmi o šírke max. 12mm. Stropný LED profil na zavesenie slúži predovšetkým na výrobu hlavného alebo dekoratívneho stropného osvetlenia. Prisadené alebo závesné línie svetla sú mimoriadnym prvkom dizajnu, ktorý je veľmi obľúbený všetkými milovníkmi minimalizmu. Pokiaľ hľadáte spôsob ako umiestniť LED pásik na strop, hliníkový profil GLAZA-LL je pre vás najlepšou voľbou. A to ako z pohľadu chladenia LED pásika tak aj estetického vzhľadu.

Závesný LED profil KLUŚ GLAZA-LL dosahuje vysokú technickú kvalitu a to vrátane mimoriadnej ponuky súvisiaceho príslušenstva. Povrchová úprava pre závesný LED profil s označením C2627ANODA je anodizovaný - eloxovaný hliník. Strieborný matný anodizovaný variant profilu je mimoriadne estetický. Tiež je lepšie odolná proti mechanickému poškodeniu a vonkajším poveternostným vplyvom. Stropný osvetľovací LED profil KLUŚ GLAZA-LL a všetko príslušenstvo od spoločnosti KLUSDESIGN je vyrobené v EÚ.

Stropný profil pre LED pásik KLUŚ GLAZA-LL je dostupný v dĺžkach:

 • 1000 mm (± 1%) - C2627ANODA_1
 • 2005 mm (± 1%) - C2627ANODA_2
 • 3010 mm (± 1%) - C2627ANODA_3

Naše doplnkové služby:

Montáž

Stropný profil pre LED osvetlenie GLAZA-LL má mnoho spôsobov využitia. Priložené montážne video predstavuje odporúčaný pracovný postup zavesenia LED profilu. Pre zložitejšie tvary osvetlenia odporúčame uhlové alebo rovné spojky. Záslepky sa na závesný LED profil nasadzujú zo strany. LED difúzor sa do profilu vtlačí z čelnej strany. LED pásik je opatrený obojstrannou lepiacou páskou a do hliníkového profilu sa jednoducho nalepí. Napojenie LED pásika a príslušných napájacích káblov odporúčame vykonávať spájkovaním.

Vlastnosti

 • LED profil stropný GLAZA-LL
 • Rozmery profilu pre 2x LED pásik o šírke max. 12mm
 • ZM - malý zámok pre spojky
 • Voliteľné dĺžky 1m, 2m a 3m
 • Hliníkový LED profil je vhodný na osadenie až dvoch LED pásikov do celkového príkonu až 30W na 1 bežný meter. Ide o odporúčanie, ktoré sa môže v závislosti od podmienok použitia LED profilu líšiť
 • Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásika odporúčame minimálne >120LED/1 bežný meter
 • Možnosť utesnenia až do IP20
 • CE | ROHS

Možností ohnutia a prehnutia LED lišty:

Všetko o službe ohýbania profilu sa dočítate v článku.

 • Minimálny vnútorný polomer s difúzorom vo vnútri ohybu 400mm.
 • Minimálny vonkajší polomer s difúzorom mimo ohybu 300mm.

Použitie

 • Lineárne LED svietidlo
 • Lineárne svetlo na zavesenie
 • Obdĺžnikové stropné svetlo

Technický výkres 

GLAZA-LL_C2627_tech_02

Dodatočné parametre

Kategória: LED profily stropné a na zavesenie
Záruka: 2 roky
počet LED pásikov: až 2
povrchová úprava: anodizované (eloxované)
farba: strieborná, čierna
šírka profilu: 0-27 mm
typ montáže: zavesením
špecifické funkcie: možnosť ohýbania, možnosť krútenia
tvar LED svietidla: obdĺžnikový
možné IP svietidlá: IP20
spájanie profilov: ZM - malý zámok
výrobca: KLUŚ
sku kód: A02627A
výška: 16,2 mm
šírka: 26,2 mm
tolerancia dĺžky: ±1%
odporúčaný max. výkon pre osadenie LED pásikov: 30 W

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: