LED profil stropný KLUŚ JAZ-DUO

Kód: A00788A_1 A00788L10OD_1 A00788A_2 A00788L10OD_2 A00788A_3 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: KLUŚ;
6,10 € / ks 9,17 € / ks 12,08 € / ks 18,36 € / ks 18,15 € / ks od 6,10 € / ks 5,08 € bez DPH 7,64 € bez DPH 10,07 € bez DPH 15,30 € bez DPH 15,13 € bez DPH od 5,08 € bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Povrchová úprava
Dĺžka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
31.3.2023 31.3.2023 31.3.2023 31.3.2023 31.3.2023 Zvoľte variant

KLUS-OFFICIAL DISTRIBUTOR

Detailné informácie

Podrobný popis

Stropný LED profil KLUŚ JAZ-DUO s produktovým označením C0788ANODA je mimoriadne kvalitným hliníkovým výrobkom určeným na osadenie a montáž až dvoma LED pásikmi. Hliníkový stropný profil pre LED pásik je navrhnutý na výrobu závesných trubicových svietidiel okrúhleho prierezu. Mimoriadny pozorovací uhol 350° a dva smery svietenia umožňujú zavesenie LED profilu JAZ-DUO v niekoľkých polohách:

 • Zvislej, vodorovnej a diagonálnej polohe pomocou oceľového lanka alebo nerezového kovového prútu

Dizajnérom a konštruktérom svietidiel prináša stropný LED profil JAZ-DUO skvelú možnosť výroby závesných trubicových svetiel podľa špecifických požiadaviek alebo architektonického zadania. Výsledkom montáže a výroby osvetlenia môže byť dizajnové závesné trubicové svietidlo minimalistického vzhľadu, zavesené na lanku alebo nerezovom kovovom prúte. Skvelé technické riešenia, ktoré stoja za povšimnutie:

 • Pomocou vhodne zvolených závesných prvkov v páre je možné svietidlo napájať. V niektorých prípadoch je možné týmto spôsobom úplne eliminovať napájací kábel
 • Dizajn LED profilu je navrhnutý pre osvetlenie 350 °. Podiel hliníkového profilu je u svetelnej trubice zredukovaný na minimum

Súčasťou dodávky je iba závesný hliníkový profil. Difúzor, koncovky a ďalšie montážne príslušenstvo nájdete v #souv#súvisiacom tovare##. Široká ponuka príslušenstva pre LED profil na zavesenie KLUŚ JAZ-DUO a možnosť individuálneho výberu vhodných komponentov na montáž podčiarkuje jedinečnosť tohto produktu.

Závesný ALU profil na LED pásik KLUŚ JAZ-DUO ponúka možnosť osadenia dvoma LED pásikmi o šírke max. 14mm.

 • Jedným LED pásikom pre priame osvetlenie smerom dolu k podlahe
 • Jedným LED pásikom pre nepriame osvetlenie miestnosti smerom nahor k stropu

Stropný LED profil na zavesenie slúži predovšetkým na výrobu hlavného alebo dekoratívneho stropného trubicového osvetlenia. Závesné obojstranné línie svetla sú mimoriadnym prvkom dizajnu, ktorý je veľmi obľúbený všetkými milovníkmi minimalizmu. Pokiaľ hľadáte spôsob ako umiestniť LED pásik na strop, hliníkový profil JAZ-DUO je pre vás najlepšou voľbou. A to ako z pohľadu chladenia LED pásika tak aj estetického vzhľadu.

Závesný trubicový LED profil KLUŚ JAZ-DUO dosahuje vysokú technickú kvalitu a to vrátane mimoriadnej ponuky súvisiaceho príslušenstva. Povrchová úprava pre závesný LED profil s označením C0788ANODA je anodizovaný - eloxovaný hliník. Strieborný matný anodizovaný variant profilu je mimoriadne estetický. Tiež je lepšie odolná proti mechanickému poškodeniu a vonkajším poveternostným vplyvom. Stropný osvetľovací LED profil KLUŚ JAZ-DUO a všetko príslušenstvo od spoločnosti KLUSDESIGN je vyrobené v EÚ.

Stropný profil pre LED pásik KLUŚ JAZ-DUO je dostupný v dĺžkach:

 • 1000 mm (± 1%) - C0788ANODA_1
 • 2005 mm (± 1%) - C0788ANODA_2
 • 3010 mm (± 1%) - C0788ANODA_3

Naše doplnkové služby:

Montáž

Stropný profil pre LED osvetlenie JAZ-DUO je vhodný predovšetkým výrobe závesných lineárnych svietidiel. Priložené montážne video predstavuje odporúčaný pracovný postup zavesenia LED profilu. Záslepky sa na LED profil na zavesenie nasadzujú zo strany. LED difúzor sa do profilu vtlačí z čelnej strany. LED pásik je opatrený obojstrannou lepiacou páskou a do hliníkového profilu sa jednoducho nalepí. Napojenie LED pásika a príslušných napájacích káblov odporúčame vykonávať spájkovaním.

Vlastnosti

 • LED profil stropný pre trubicové svetlo JAZ-DUO s obojstranným svietením
 • Rozmery profilu pre 2x LED pásik o šírke max. 14mm z každej strany (celkom 2x LED pásik)
 • Uhol svitu je približne 350 °.
 • Voliteľné dĺžky 1m, 2m a 3m
 • Hliníkový LED profil je vhodný na osadenie až dvoch LED pásikov do celkového príkonu až 18W na 1 bežný meter. Ide o odporúčanie, ktoré sa môže v závislosti od podmienok použitia LED profilu líšiť
 • Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásika odporúčame >120LED/1 bežný meter
 • Možnosť utesnenia až do IP20
 • CE | ROHS

Použitie

 • Efektívne osvetlenie veľkých, vysokých miestností
 • LED trubicové svietidlo
 • Trubicové osvetlenie

Technický výkres

JAZ-DUO_C0788_tech_02

Dodatočné parametre

Kategória: LED profily stropné a na zavesenie
Záruka: 2 roky
počet LED pásikov: až 2
povrchová úprava: anodizované (eloxované)
farba: strieborná
šírka profilu: 28 mm-56 mm
typ montáže: zavesením
špecifické funkcie: svietenie do dvoch strán
tvar LED svietidla: guľatý
možné IP svietidlá: IP20
výrobca: KLUŚ
sku kód: A00788A
výška: 6,7 mm
šírka: 30 mm
tolerancia dĺžky: ±1%
odporúčaný max. výkon pre osadenie LED pásikov: 18 W

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: