LED profil KLUŚ KOPRO-30 anodizovaný - B7890

Kód: B7890-1
Neohodnotené
Značka: KLUŚ
od 11,23 € / ks od 9,36 € bez DPH

Zvoľte variant

KLUS-OFFICIAL DISTRIBUTOR

Detailné informácie

Dĺžka: 1m
Skladom | B7890-1
Môžeme doručiť do: 30.9.2021
11,23 € / ks
9,36 € bez DPH
Dĺžka: 2m
Skladom | B7890-2
Môžeme doručiť do: 30.9.2021
22,49 € / ks
18,74 € bez DPH
Dĺžka: 3m
Skladom | B7890-3
Môžeme doručiť do: 30.9.2021
33,79 € / ks
28,16 € bez DPH

Podrobný popis

Popis

Rohová lišta na LED pásik KLUS KOPRO-30 je obľúbená pre svoje široké a všestranné možnosti využitia. LED profil rohový sa s obľubou používa na inštalácie LED osvetlenia nielen v interiéri, ale i vo vonkajších priestoroch. Hlavnou výhodou tejto LED lišty na LED pásy je možnosť výroby LED svietidiel pod uhlom 30 alebo 60 stupňov, skvelé továrenské spracovanie a široké množstvo súvisiaceho príslušenstva. Vďaka nemu naplno využijete potenciál tohto LED profilu. Pomocou hliníkového led profilu KOPRO-30 je možné vyrobiť dlhé línie osvetlenia vrátane uhlového kríženia. Hliníkový profil KOPRO-30 je vhodný na inštaláciu dvoch LED pásikov so šírkou max. 10mm. Vďaka tomu je možné, aby tento rohový LED profil poskytoval dostatok osvetlenia v závislosti na príkone zvolených LED pásikov. Povrchová úprava LED profilu je eloxovaný - anodizovaný hliník. Anodizovaná varianta profilu znamená kvalitnejšie prevedenie, ktoré je odolnejšie proti poškriabaniu a poveternostným vplyvom. Súčasťou dodávky je len hliníková lišta. Difúzor, koncovky a ďalšie montážne príslušenstvo nájdete v súvisiacom tovare.

Rohová lišta na LED pás a celé jeho príslušenstvo od spoločnosti KLUŚDESIGN je vyrobené v EU. KLUS = 100% kvalita, premyslené riešenia a splnené očakávania. LED svietidlo vyrobené z hliníkovej LED lišty osadené LED pásikom je designové riešenie osvetlenia.

Montáž

Spôsobov využitia a montáží LED profilu KOPRO-30 je naozaj veľa. K profilu ponúkame široké množstvo súvisiaceho príslušenstva. Základným spôsobom montáže je prisadenie k povrchu prilepením pomocou montážneho lepidla. Na tento účel môžete tiež využiť povrchovú pružinu GP. Na spojenie viacerých hliníkových LED profilov do jednej línie využijete uhlové alebo rovné spojky. Tie sa zavlečú do príslušnej koľajnice na LED profile a dotiahnu imbusovým kľúčom. Zostavenie LED svietidla z hliníkového profilu KOPRO-30 je ozaj jednoduché. Záslepky sa nasadzujú zo strany. Difúzor sa do profilu vtlačí. LED pás je opatrený obojstrannou lepiacou páskou a do LED lišty sa jednoducho nalepí. Napojenie LED pásika a príslušných napájacích káblov odporúčame prevádzať spájkovaním.

Vlastnosti

  • Rozmery na inštaláciu jedného LED pásika so šírkou max. 10mm
  • Široké množstvo príslušenstva
  • Voliteľné dĺžky 1m, 2m a 3m

Použitie

  • Nábytkové dosky - schody, skrine, podsvietenie zrkadla
  • LED osvetlenie komerčných priestorov - vitríny, výklady
  • Kúpeľňové niky a rôzne iné zákutia, kde je vhodný rohový LED profil
  • Osvetlenie kuchynskej pracovnej dosky

Technický výkres

lišta na LED pásek KLUS KOPRO-30 anodizovaný rysled profil KLUS KOPR-30 anodizovaný rys

Dodatočné parametre

Kategória: LED profily rohové
Záruka: 2 roky
povrchová úprava: anodizovaná
počet LED pásikov: 2
spájanie profilov: malý zámok - ZM
šírka profilu: nad 40 mm
výška profilu: do 30 mm
výrobca: KLUŚ
sku kód: B7890
farba: strieborna - anodizovaná
výška: 27 mm
šírka: 44,5 mm
tolerancia dĺžky: ±1%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: