LED profil KLUŚ LIPOD anodizovaný - B5554

Kód: B5554-1
Neohodnotené
Značka: KLUŚ
od 10,80 € / ks od 9 € bez DPH

Zvoľte variant

KLUS-OFFICIAL DISTRIBUTOR

Detailné informácie

Dĺžka: 1m
Skladom | B5554-1
Môžeme doručiť do: 30.9.2021
10,80 € / ks
9 € bez DPH
Dĺžka: 2m
Skladom | B5554-2
Môžeme doručiť do: 30.9.2021
21,58 € / ks
17,98 € bez DPH
Dĺžka: 3m
Skladom | B5554-3
Môžeme doručiť do: 30.9.2021
32,34 € / ks
26,95 € bez DPH

Podrobný popis

Popis

Lišta na LED pás KLUS LIPOD je obľúbená pre svoje široké možnosti využitia. Táto hliníková LED lišta sa s obľubou používa na inštalácie LED osvetlenia v interiéri i vonkajších priestoroch. Hliníkový LED profil LIPOD je možné prisadiť k povrchu či ho zavesiť, a tak vyrobiť stropné osvetlenie. Využitie LED profilu LIPOD je naozaj rôznorodé. Hlavnou výhodou LED lišty je kompaktný rozmer, skvelé továrenské spracovanie a široké množstvo súvisiaceho príslušenstva. Vďaka nemu naplno využijete potenciál tohto LED profilu. Pomocou hliníkového profilu LIPOD je možné vyrobiť dlhé línie osvetlenia vrátane uhlového kríženia. LED profil LIPOD je možné využiť aj na dizajnové osvetlenie kazetových stropov, ktoré inak príliš možností pre moderné osvetlenie neprináša. ALU profil je vhodný nielen na prisadenie k povrchu, ale aj na zavesenie či podsvietenie sadrokartónových podhľadov, ník. Hliníkový profil LIPOD je vhodný na inštaláciu dvoch LED pásikov so šírkou max. 12 mm. V závislosti na zvolenom výkone LED pásikov môže svietidlo z profilu LIPOD plniť účel hlavného či doplnkového, alebo ambientného osvetlenia. Povrchová úprava LED profilu je eloxovaný - anodizovaný hliník. Anodizovaná varianta profilu znamená kvalitnejšie prevedenie, ktoré je odolnejšie proti poškriabaniu a poveternostným vplyvom. Súčasťou dodávky je len hliníková lišta. Difúzor, koncovky a ďalšie montážne príslušenstvo nájdete v súvisiacom tovare.

Hliníková lišta na led pásik a celé jej príslušenstvo od spoločnosti KLUŚDESIGN je vyrobené v EU. KLUS = 100% kvalita, premyslené riešenia a splnené očakávania. LED svietidlo vyrobené z hliníkovej LED lišty osadené LED pásikom je designové riešenie osvetlenia.

Montáž

Spôsobov využitia a montáží LED profilu LIPOD je naozaj veľa. K profilu ponúkame široké množstvo vzťahujúceho sa príslušenstva. Základným spôsobom montáže je prisadenie k povrchu pomocou systémov úchytiek a príchytiek. Za zmienku stojí predovšetkým spona uchytenia LED profilu na kazetové stropy AM-24. Ďalšou možnosťou je výroba závesného stropného osvetlenia pomocou montážnych záveskov. Na spojenie viacerých hliníkových LED profilov do jednej línie využijete uhlové alebo rovné spojky. Tie sa zavlečú do príslušnej koľajnice na LED profile a dotiahnu imbusovým kľúčom. Zostavenie LED svietidla z hliníkového profilu LIPOD je jednoduché. Záslepky sa nasadzujú zo strany. Difúzor sa do profilu vtlačí. Ledková páska je opatrená obojstrannou lepiacou páskou a do LED lišty sa jednoducho nalepí. Napojenie LED pásu a príslušných napájacích káblov odporúčame prevádzať spájkovaním.

Vlastnosti

  • Rozmery na inštaláciu dvoch LED pásikov so šírkou 12mm
  • Vhodný na výrobu dlhých svetelných línií
  • Voliteľné dĺžky 1m, 2m a 3m

Použitie

  • LED osvetlenie sadrokartónových podhľadov a stropov
  • Prisadené lineárne LED osvetlenie
  • Závesné stropné LED osvetlenie

Technický výkres

lišta na LED pásek KLUS LIPOD anodizovaný rysled profil KLUS LIPOD anodizovaný rysled lišta KLUS LIPOD anodizovaný ryslišta pro LED pásek KLUS LIPOD anodizovaný rysprofily pro LED pásky KLUS LIPOD anodizovaný rysled lišty KLUS LIPOD anodizovaný rys

Dodatočné parametre

Kategória: LED profily povrchové
Záruka: 2 roky
povrchová úprava: anodizovaná
počet LED pásikov: 2
špecifické funkcie: ohýbateľné
spájanie profilov: malý zámok - ZM
šírka profilu: do 30 mm
výška profilu: do 30 mm
výrobca: KLUŚ
sku kód: B5554
farba: strieborna - anodizovaná
výška: 24,5 mm
šírka: 26 mm
tolerancia dĺžky: ±1%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: