Vstavaný LED profil do sadrokartónu KLUŚ TEKNIK-ZM

Kód: A00399N_1 A00399N_2 A00399N_3 Zvoľte variant
2 hodnotenia
Značka: KLUŚ;
13,96 € / ks 27,92 € / ks 41,92 € / ks od 13,96 € / ks 11,63 € bez DPH 23,27 € bez DPH 34,93 € bez DPH od 11,63 € bez DPH
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Povrchová úprava
Dĺžka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
6.6.2023 6.6.2023 6.6.2023 Zvoľte variant

KLUS-OFFICIAL DISTRIBUTOR

Detailné informácie

Podrobný popis

LED profil KLUS TEKNIK-ZM je montážnym profilom, ktorý sa zabuduje do sadrokartónového stropu či podhľadu. Tento LED profil nie je pohľadový a je vhodný na sadrokartonárske práce so sadrokartónovými doskami so šírkou 12,5mm. LED lišty na LED pásiky TEKNIK-ZM slúžia predovšetkým na spevnenie konštrukcie (rastra) sadrokartónového stropu či podhľadu. Všetky vhodné pohľadové stropné LED profily nájdete v #souv#súvisiacom tovare##. Povrchová úprava LED profilu je neeloxovaný - neanodizovaný hliník. Súčasťou dodávky je len hliníková LED lišta. Ďalšie montážne príslušenstvo nájdete v #souv#súvisiacom tovare##.

LED profil TEKNIK-ZM je vhodný na montáž spoločne so sadrokartónovými doskami s výškou 12m. LED profil TEKUS je vhodný na montáž spoločne so sadrokartónovými doskami s výškou 16mm.

Naše doplnkové služby:

Montáž

Montáž LED profilov do sadrokartónu začína plánovaním a pred samotnou stavbou sadrokartónového stropu, steny alebo podhľadu. Je nutné hliníkovú konštrukciu sadrokartónu uspôsobiť montážnemu profilu TEKNIK-ZM a to buď samotnou skladbou sadrokartónovej konštrukcie, alebo tiež jej spevnením pomocou závesného systému na stavbu sadrokartónu. LED ALU profil TEKNIK-ZM sa pri zaklápaní stropu jednoducho vsadí medzi sadrokartónové dosky. Doska aj LED profil sa spevní zaskrutkovaním vrutu. Môžete k tomuto účelu použiť rovnaké vruty ako na pripevnenie sadrokartónových dosiek. Na spojenie viacerých hliníkových LED profilov do jednej línie využijete uhlové alebo rovné spojky. Tie sa zavlečú do príslušnej koľajnice na LED profile a dotiahnu imbusovým kľúčom. Do profilu TEKNIK-ZM je dobré tiež pripraviť otvor a prevliecť napájací kábel na ledkové pásiky. LED pásy budú umiestnené v profile LOKOM. Spojenie profilov TEKNIK-ZM a LOKOM prebieha pomocou montážneho klipu. Ide o malú, ale potrebnú súčiastku.

Vlastnosti

  • Montážna základňa na ďalšie LED profily
  • V prípade potreby jednoduchý servis vášho LED osvetlenia
  • Voliteľné dĺžky 1m, 2m a 3m

Použitie

  • LED osvetlenie sadrokartónových stropov
  • LED osvetlenie sadrokartónových podhľadov

Technický výkres

TEKNIK-ZM_C0399_tech_new

Dodatočné parametre

Kategória: Montážne profily
Záruka: 2 roky
povrchová úprava: neanodizované (neeloxované)
farba: strieborná
šírka profilu: 56 mm-154 mm
typ montáže: vstavaná
tvar LED svietidla: obdĺžnikový
spájanie profilov: ZM - malý zámok
výrobca: KLUŚ
sku kód: A00399N
výška: 28,5 mm
šírka: 66,2 mm
tolerancia dĺžky: ±1%

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: