Vestavný LED profil do sádrokartonu KLUŚ TEKNIK-ZM neanodizovaný - C0399

Kód: C0399-1
1 hodnotenie
Značka: KLUŚ
od 14,31 € / ks od 11,93 € bez DPH

Zvoľte variant

KLUS-OFFICIAL DISTRIBUTOR

Detailné informácie

Dĺžka: 1m
Skladom | C0399-1
Môžeme doručiť do: 27.5.2022
14,31 € / ks
11,93 € bez DPH
Dĺžka: 2m
Skladom | C0399-2
Môžeme doručiť do: 27.5.2022
28,59 € / ks
23,83 € bez DPH
Dĺžka: 3m
Skladom | C0399-3
Môžeme doručiť do: 27.5.2022
42,82 € / ks
35,68 € bez DPH

Podrobný popis

LED profil KLUS TEKNIK-ZM je montážnym profilom, ktorý sa zabuduje do sadrokartónového stropu či podhľadu. Tento LED profil nie je pohľadový a je vhodný na sadrokartonárske práce so sadrokartónovými doskami so šírkou 12,5mm. LED lišty na LED pásiky TEKNIK-ZM slúžia predovšetkým na spevnenie konštrukcie (rastra) sadrokartónového stropu či podhľadu. Všetky vhodné pohľadové stropné LED profily nájdete v súvisiacom príslušenstve. Povrchová úprava LED profilu je neeloxovaný - neanodizovaný hliník. Súčasťou dodávky je len hliníková LED lišta. Ďalšie montážne príslušenstvo nájdete v súvisiacom tovare.

LED profil TEKNIK-ZM je vhodný na montáž spoločne so sadrokartónovými doskami s výškou 12m. LED profil TEKUS je vhodný na montáž spoločne so sadrokartónovými doskami s výškou 16mm.

Montáž

Montáž LED profilov do sadrokartónu začína plánovaním a pred samotnou stavbou sadrokartónového stropu, steny alebo podhľadu. Je nutné hliníkovú konštrukciu sadrokartónu uspôsobiť montážnemu profilu TEKNIK-ZM a to buď samotnou skladbou sadrokartónovej konštrukcie, alebo tiež jej spevnením pomocou závesného systému na stavbu sadrokartónu. LED ALU profil TEKNIK-ZM sa pri zaklápaní stropu jednoducho vsadí medzi sadrokartónové dosky. Doska aj LED profil sa spevní zaskrutkovaním vrutu. Môžete k tomuto účelu použiť rovnaké vruty ako na pripevnenie sadrokartónových dosiek. Na spojenie viacerých hliníkových LED profilov do jednej línie využijete uhlové alebo rovné spojky. Tie sa zavlečú do príslušnej koľajnice na LED profile a dotiahnu imbusovým kľúčom. Do profilu TEKNIK-ZM je dobré tiež pripraviť otvor a prevliecť napájací kábel na ledkové pásiky. LED pásy budú umiestnené v profile LOKOM. Spojenie profilov TEKNIK-ZM a LOKOM prebieha pomocou montážneho klipu. Ide o malú, ale potrebnú súčiastku.

Vlastnosti

  • Montážna základňa na ďalšie LED profily
  • V prípade potreby jednoduchý servis vášho LED osvetlenia
  • Voliteľné dĺžky 1m, 2m a 3m

Použitie

  • LED osvetlenie sadrokartónových stropov
  • LED osvetlenie sadrokartónových podhľadov

Technický výkres

 teknik-zm

Dodatočné parametre

Kategória: LED profily do sadrokartónu
Záruka: 2 roky
povrchová úprava: neanodizovaná
špecifické funkcie: montážny profil
spájanie profilov: malý zámok - ZM
šírka profilu: nad 40 mm
výška profilu: do 30 mm
výrobca: KLUŚ
sku kód: C0399
farba: strieborna - neanodizovaná
výška: 28,5 mm
šírka: 66,2 mm
tolerancia dĺžky: ±1%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie