RGB a RGBW - stmievače, prijímače

Rádiofrekvenčný prijímač slúži na spínanie a stmievanie RGB a RGBW LED pásku. LED stmievače je vhodné doplniť diaľkovým ovládačom. Vznikne tak sada LED ovládača s prijímačom. Táto sada umožňuje komfortné ovládanie RGB a RGBW LED pásikov. RGB stmievač LED umožňuje vypnutie, zapnutie, stmievanie. Ďalej tiež tvorbu efektov a zón osvetlenia. Tým, že sa RGB LED stmievač a diaľkový ovládač párujú až v závislosti na požiadavkách konkrétnej inštalácie, lepšie vyhovie očakávaniam.

4 položiek celkom
Stmievač LED pásikov CCT, RGB, RGBW Sunricher 4x5A Kód: SR-1009NPD-PUSH
Stmievač LED pásikov CCT, RGB. RGBW Sunricher 4x8A Kód: SR-1009EA
Stmievač LED pásikov RGBWW Sunricher 5x5A
58,51 € bez DPH
70,21 €
Kód: SR-1009EA-5C
WIFI LED ovadač a RF stmievač Sunricher 4x5A
74,96 € bez DPH
89,95 €
Kód: SR-1009FAWI

Aké RGB stmievače LED nájdete v ponuke?

RGB LED stmievače sú založené na rádiofrekvenčnom prenosu signálu. Stmievač LED pásikov umožňuje zapojenie jedného alebo viacerých svetelných obvodov.

Aké sú výhody RF stmievania LED pásikov?

Vďaka rádiofrekvenčnému signálu nie je nutná priama viditeľnosť RGB LED ovládača a prijímača. LED prijímač môže byť umiestnený napríklad za múrom, sadrokartónom, v skrini alebo elektrickom rozvádzači.

Aké príslušenstvo je možné dokúpiť pre RGB stmievač LED pásikov?

Najmä diaľkové RGB LED ovládače pre farebné LED pásiky. Každý prijímač ponúka menovitý výkon. Ak celkový výkon LED osvetlenia prekročí túto hodnotu odporúčame využitie LED zosilňovača.