RGB a RGBW - stmievače, prijímače

Rádiofrekvenčný prijímač slúži na spínanie a stmievanie RGB a RGBW LED pásku. LED stmievače je vhodné doplniť diaľkovým ovládačom. Vznikne tak sada LED ovládača s prijímačom. Táto sada umožňuje komfortné ovládanie RGB a RGBW LED pásikov. RGB stmievač LED umožňuje vypnutie, zapnutie, stmievanie. Ďalej tiež tvorbu efektov a zón osvetlenia. Tým, že sa RGB LED stmievač a diaľkový ovládač párujú až v závislosti na požiadavkách konkrétnej inštalácie, lepšie vyhovie očakávaniam.

4 položiek celkom
RF univerzálny LED prijímač Sunricher 4x5A (SR-1009NPD-PUSH) Kód: SR-1009NPD-PUSH
RF RGBW LED prijímač Sunricher 4x8A (SR-1009EA)
50,47 € bez DPH
60,56 €
Kód: SR-1009EA
RF RGB a CCT prijímač Sunricher 5x5A (SR-1009EA-5C) Kód: SR-1009EA-5C
WIFI a RF LED prijímač RGBW Sunricher (SR-1009FAWI) Kód: SR-1009FAWI

Aké RGB stmievače LED nájdete v ponuke?

RGB LED stmievače sú založené na rádiofrekvenčnom prenosu signálu. Stmievač LED pásikov umožňuje zapojenie jedného alebo viacerých svetelných obvodov.

Aké sú výhody RF stmievania LED pásikov?

Vďaka rádiofrekvenčnému signálu nie je nutná priama viditeľnosť RGB LED ovládača a prijímača. LED prijímač môže byť umiestnený napríklad za múrom, sadrokartónom, v skrini alebo elektrickom rozvádzači.

Aké príslušenstvo je možné dokúpiť pre RGB stmievač LED pásikov?

Najmä diaľkové RGB LED ovládače pre farebné LED pásiky. Každý prijímač ponúka menovitý výkon. Ak celkový výkon LED osvetlenia prekročí túto hodnotu odporúčame využitie LED zosilňovača.