LED profil KLUŚ GIZA-DUO-LL anodizovaný - C2162

Kód: C2162-1
Neohodnotené
Značka: KLUŚ
od 12,77 € / m od 10,64 € bez DPH

Zvoľte variant

KLUS-OFFICIAL DISTRIBUTOR

Detailné informácie

Dĺžka: 1m
Skladom | C2162-1
12,77 € / m
10,64 € bez DPH
Dĺžka: 2m
Skladom | C2162-2
25,53 € / m
21,28 € bez DPH
Dĺžka: 3m
Skladom do 3 dní | C2162-3
38,38 € / m
31,98 € bez DPH

Podrobný popis

Popis

Lišta na LED pásik KLUS GIZA-LL je obľúbená pre svoje široké možnosti využitia. LED profil GIZA-LL je odvodený od klasického profilu GIZA. Rozdiel je vo výške oboch profilov. Väčšia výška môže byť výhodná pre lepšie rozptýlenie svetla od LED pásikov. Táto hliníková LED lišta sa s obľubou používa na inštalácie LED osvetlenia v interiéri i vonkajších priestoroch. Je ťažké ho priamo charakterizovať, pretože použitie LED profilu GIZA-LL je naozaj rôznorodé. Hlavnou výhodou tejto LED lišty na LED pásy je kompaktný rozmer, skvelé továrenské spracovanie a široké množstvo súvisiaceho vybavenia. Vďaka nemu naplno využijete potenciál tohto LED profilu na zavesenie. Pomocou hliníkového profilu GIZA-LL je možné vyrobiť dlhé líniové osvetlenie vrátane uhlového kríženia. Závesný LED profil na LED pás GIZA-LL je možné využiť aj na dizajnové osvetlenie kazetových stropov, ktoré inak príliš možností na moderné osvetlenie neprináša. LED ALU profil je vhodný ako na prisadenie k povrchu, tak aj na zavesenie či led podsvietenie sadrokartónových podhľadov, ník. Hliníkový profil GIZA-LL je vhodný na inštaláciu dvoch LED pásikov so šírkou max. 10 mm. Povrchová úprava LED profilu je eloxovaný - anodizovaný hliník. Anodizovaná varianta profilu znamená kvalitnejšie prevedenie, ktoré je odolnejšie proti poškriabaniu a poveternostným vplyvom. Súčasťou dodávky je len hliníková lišta. Difúzor, koncovky a ďalšie montážne príslušenstvo nájdete v súvisiacom tovare.

LED profil pre výrobu závesného LED svietidla a celé jeho príslušenstvo od spoločnosti KLUŚDESIGN je vyrobené v EU. KLUS = 100% kvalita, premyslené riešenia a splnené očakávania. LED svietidlo vyrobené z hliníkovej LED lišty osadené LED pásikom je moderné riešenie osvetlenia.

Montáž

Spôsobov využitia a montáží LED profilu GIZA-LL je naozaj veľa. K profilu ponúkame široké množstvo súvisiaceho vybavenia. Základným spôsobom montáže je prisadenie k povrchu pomocou systémov úchytiek a príchytiek. Za zmienku stojí predovšetkým spona uchytenia LED profilu na kazetové stropy AM-24. Ďalšou možnosťou je výroba závesného stropného led osvetlenia pomocou montážnych záveskov. Na spojenie viacerých hliníkových LED profilov do jednej línie využijete uhlové alebo rovné spojky. Tie sa zavlečú do príslušnej koľajnice na LED profile a dotiahnu imbusovým kľúčom. Zostavenie LED svietidla z hliníkového profilu GIZA-LL je veľmi jednoduché. Záslepky sa nasadzujú zo strany. Difúzor sa do profilu vtlačí. LED pás je opatrený obojstrannou lepiacou páskou a do LED lišty sa jednoducho nalepí. Napojenie LED pásika a príslušných napájacích káblov odporúčame prevádzať spájkovaním.

Vlastnosti

  • Rozmery pre dva LED pásiky so šírkou max. 10 mm
  • Široké množstvo príslušenstva
  • Voliteľné dĺžky 1m, 2m a 3m

Použitie

  • Profil je veľmi často používaný na LED osvetlenie pracovnej plochy kuchyne
  • Niky a rôzne iné zákutia, kde je nutný veľký výkon pre dva LED pásiky
  • Osvetlenie sadrokartónových podhľadov

Technický výkres

giza_duo_ll_rys

 

Dodatočné parametre

Kategória: LED profily závesné
Záruka: 2 roky
povrchová úprava: anodizovaná
počet LED pásikov: 4 a viac
špecifické funkcie: ohýbateľné
funkcia osvetlenia: svietenie do dvoch strán
spájanie profilov: malý zámok - ZM
šrka profilu: do 30 mm
výška profilu: do 30 mm
výrobca: KLUŚ
sku kód: C2162
farba: strieborná - anodizovaná
tolerancia dĺžky: ±1%
výška: 29 mm
šírka: 23,5 mm

Video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: