LED profil do sádrokartonu KLUŚ GIZA-LL-T

Kód: A02479N_1 A02479N_2 A02479N_3 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: KLUŚ;
10,83 € / ks 21,67 € / ks 32,53 € / ks od 10,83 € / ks 9,03 € bez DPH 18,06 € bez DPH 27,11 € bez DPH od 9,03 € bez DPH
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Povrchová úprava
Dĺžka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
31.3.2023 31.3.2023 31.3.2023 Zvoľte variant

KLUS-OFFICIAL DISTRIBUTOR

Detailné informácie

Podrobný popis

LED profil do sadrokartónu KLUŚ GIZA-LL-T s produktovým označením C2479NA je mimoriadne kvalitným hliníkovým výrobkom určeným na osadenie a montáž až dvoma LED pásikmi. Hliníkový vstavaný LED profil do sadrokartónu GIZA-LL-T a všetko súvisiace príslušenstvo je uspôsobené tak, aby vaša montáž LED pásky do sadrokartónu bola čo najľahšia. Vstavaný profil na LED pásik do sadrokartónu je vhodný pre líniové svetlo a stropné podhľadové osvetlenie. Dizajnérom a konštruktérom svietidiel prináša skvelú možnosť zostavenia líniového osvetlenia v sadrokartóne. Výsledkom montáže a výroby osvetlenia môže byť dizajnové zapustené lineárne svietidlo minimalistického vzhľadu, integrované do sadrokartónového stropu, podhľadu alebo steny. Tri skvelé technické riešenia, ktoré stoja za povšimnutie:

 • Vstavaný hliníkový profil do SDK GIZA-LL-T vďaka premyslenému technickému spracovaniu a dizajnu ponúka "ZM" - malý zámok pre možnosť osadenia spojky LED profilu. Pomocou spojovacích prvkov ľahko napojíte jednotlivé hliníkové lišty do dlhých línií alebo tvarov
 • Podhľadové osvetlenie môže zo sadrokartónu prechádzať do voľného priestoru. Na tento účel vyberte vhodné súvisiace LED profily
 • Nezabudnite tiež na technický difúzor, ktorý ušetrí veľa času pri prácach spojených s brúsením a maľbou sadrokartónu

Súčasťou dodávky je iba vstavaný hliníkový profil do sadrokartónu. Difúzor, koncovky a ďalšie montážne príslušenstvo nájdete v #souv#súvisiacom tovare##. Široká ponuka príslušenstva pre vstavaný LED profil do sadrokartónu KLUŚ GIZA-LL-T a možnosť individuálneho výberu vhodných komponentov na montáž podčiarkuje jedinečnosť tohto produktu.

Profil na LED pásik do sadrokartónu KLUŚ GIZA-LL-T ponúka možnosť montáže dvoch LED pásikov so šírkou max. 12mm. Zápustný LED profil do SDK slúži predovšetkým na výrobu hlavného alebo dekoračného stropného osvetlenia. Zapustené svetlá do sadrokartónu v dlhých svetelných líniách sú mimoriadnym prvkom dizajnu, ktorý je veľmi obľúbený všetkými milovníkmi minimalizmu. Pokiaľ hľadáte spôsob ako umiestniť LED pásky na strop, hliníkový profil GIZA-LL-T je pre vás najlepšou voľbou. A to ako z pohľadu chladenia LED pásika tak aj estetického vzhľadu.

Sadrokartónový LED profil KLUŚ GIZA-LL-T dosahuje vysokú technickú kvalitu a to vrátane mimoriadnej ponuky súvisiaceho príslušenstva. Vďaka vstavanej montáži a zabudovaniu LED profilu GIZA-LL-T do sadrokartónu je povrchový variant neanodizovaný - neeloxovaný hliník. Profil na LED pásik do sadrokartónu KLUŚ GIZA-LL-T a všetko príslušenstvo od spoločnosti KLUSDESIGN je vyrobené v EÚ.

Sadrokartónový profil na LED pásik KLUŚ GIZA-LL-T je dostupný v dĺžkach:

 • 1000 mm (± 1%) - C2479NA_1
 • 2005 mm (± 1%) - C2479NA_2
 • 3010 mm (± 1%) - C2479NA_3

Naše doplnkové služby:

Montáž

LED profil do sadrokartónu GIZA-LL-T je produkt pre profesionálov. Vyžaduje znalosť technologických postupov pri práci so sadrokartónom. Vstavaná hliníková lišta do SDK sa vkladá medzi sadrokartónové dosky o šírke 12,5mm. Niekoľko tipov na záver. Odporúčame využiť montážny difúzor TECH-22 a pre zložitejšie tvary uhlové alebo rovné spojky. Montážne video predstavuje odporúčaný pracovný postup. Záslepky sa na LED profil do SDK nasadzujú zo strany. LED difúzor sa do profilu vtlačí z čelnej strany. LED pásik je opatrený obojstrannou lepiacou páskou a do hliníkového profilu sa jednoducho nalepí. Napojenie LED pásky a príslušných napájacích káblov odporúčame vykonávať spájkovaním.

Vlastnosti

 • LED profil do sadrokartónu GIZA-LL-T
 • Rozmery profilu pre 2x LED pásik o šírke max. 12mm
 • ZM - malý zámok pre spojky
 • Voliteľné dĺžky 1m, 2m a 3m
 • Hliníkový LED profil je vhodný na osadenie až dvoch LED pásikov do celkového príkonu až 24W na 1 bežný meter. Ide o odporúčanie, ktoré sa môže v závislosti od podmienok použitia LED profilu líšiť
 • Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásika odporúčame minimálne >120LED/1 bežný meter
 • Možnosť utesnenia až do IP20 | IP65 pri použití vhodných komponentov
 • CE | ROHS

Použitie

 • Líniové LED osvetlenie
 • Lineárne LED osvetlenie
 • LED osvetlenie sadrokartónových podhľadov
 • LED osvetlenie sadrokartónových stropov

Technický výkres

GIZA-LL-T_C2479_new

Dodatočné parametre

Kategória: LED profily do sadrokartónu
Záruka: 2 roky
počet LED pásikov: až 2
povrchová úprava: neanodizované (neeloxované)
farba: strieborná
šírka profilu: 56 mm-154 mm
typ montáže: vstavaná
tvar LED svietidla: obdĺžnikový
možné IP svietidlá: IP20, IP65
spájanie profilov: ZM - malý zámok
výrobca: KLUŚ
sku kód: A02479N
výška: 13,5 mm
šírka: 66 mm
tolerancia dĺžky: ±1%
odporúčaný max. výkon pre osadenie LED pásikov: 24 W

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: