LED profil do sádrokartonu KLUŚ GIZA-LL-T neanodizovaný - C2479

Kód: C2479-1
Neohodnotené
Značka: KLUŚ
od 10,83 € / ks od 9,03 € bez DPH

Zvoľte variant

KLUS-OFFICIAL DISTRIBUTOR

Detailné informácie

Dĺžka: 1 m
Skladom | C2479-1
Môžeme doručiť do: 13.7.2022
10,83 € / ks
9,03 € bez DPH
Dĺžka: 2 m
Skladom | C2479-2
Môžeme doručiť do: 13.7.2022
21,66 € / ks
18,05 € bez DPH
Dĺžka: 3 m
Skladom | C2479-3
Môžeme doručiť do: 13.7.2022
32,49 € / ks
27,08 € bez DPH

Podrobný popis

Stropná lišta pre LED osvetlenie KLUS GIZA-LL-T je obľúbená pre svoj minimalistický dizajn, kedy je viditeľná len svetelná línia bez akéhokoľvek rámčeka či ohraničenia. LED profil slúži na montáž do sadrokartónových stropov a podhľadov. V sadrokartóne tvorí tenké a dlhé svetelné línie vrátane možnosti uhlového kríženia a rohových spojov. Pri výrobe dlhých svetelných liniek medzi sadrokartónom a voľným priestorom možno nadviazať na LED profil GIZA-LL-T. Systém týchto dvoch profilov je na to pripravený. Viac informácií nájdete na priloženom videu alebo vo fotogalérii. Pre spevnenie narezaných uhlov slúžia vhodné rohové spojovacie prvky. LED profil možno prispôsobiť individuálnym dĺžkam, tvarom i uhlom. Toto líniové osvetlenie v sadrokartóne môže plniť účel hlavného stropného osvetlenia v závislosti na zvolenom príkone LED pásikov. Možno však tiež použiť ako ambientné osvetlenie jednoduchým systémom stmievania pomocou LED ovládača, ktorým celú inštaláciu môžete ľubovoľne vybaviť. LED profil GIZA-LL-T je v povrchovej úprave neanodizovaný hliník. Je vhodný pre inštaláciu dvoch LED pásikov o šírke max. 12mm. Súčasťou dodávky je len hliníková LED lišta. LED difúzor, koncovky a ďalšie montážne príslušenstvo nájdete v súvisiacom tovare.

Stropné lišty do sadrokartónu a všetok príslušenstvo od spoločnosti KLUSDESIGN je vyrobené v EÚ. KLUŚ = 100% kvalita, premyslené riešenia a splnené očakávania. LED svietidlo vyrobené z hliníkovej LED lišty osadené LED pásikom je moderné dizajnové riešenie osvetlenia.

Montáž

Montáž LED profilu GIZA-LL-T začína plánovaním. Pred samotnou stavbou sadrokartónového stropu alebo podhľadu je potrebné zabudovanie osvetlenia vziať do úvahy. LED profil GIZA-LL-T sa prikladá medzi dve sadrokartónové dosky. Zároveň sa s priloženými doskami spája pomocou bežných skrutiek do SDK. Pri využití bežných sadrokartónových dosiek s hrúbkou 12,5 mm dôjde k tomu, že profil GIZA-LL-T zapadne do škáry medzi dvomi SDK doskami. Drobný presah profilu nad doskami je určený pre rovnaké montážne tmely pre sadrokartón. Po vybrúsení tmelov a maľbe je konečnou fázou vybratie montážneho difúzora TECH-22. Nasleduje montáž LED pásikov a osadenie pohľadového mliečneho difúzora. Pre spojenie viacerých hliníkových LED profilov do jednej línie využijete uhlové alebo rovné spojky. Tie sa zavlečú do príslušnej koľajnice na LED profile a dotiahnu imbusovým kľúčom. Tento typ inštalácie líniového LED osvetlenia do sadrokartónu patrí medzi naše najobľúbenejšie. Zostavenie LED svietidla z hlinkového profilu GIZA-LL-T je jednoduché. Záslepky sa nasadzujú zo strany. LED difúzor sa do profilu vtlačí. LED pásik je opatrený obojstrannou lepiacou páskou a do LED lišty sa jednoducho nalepí. Napojenie LED pásika a príslušných napájacích káblov odporúčame prevádzať spájkovaním.

Vlastnosti

 • Rozmery LED profilu pre dva LED pásiky 12mm
 • LED profil je vhodný pre svetelné línie bez viditeľných hrán
 • Voliteľné dĺžky 1m, 2m a 3m
 • Hliníkový LED profil je vhodný na osadenie až dvoch LED pásikov do celkového príkonu až 24W na 1 bežný meter. Ide o odporúčanie, ktoré sa môže v závislosti od podmienok použitia LED profilu líšiť.

Použitie

 • Líniové LED stropné osvetlenie
 • Lineárne LED stropné osvetlenie
 • LED osvetlenie sadrokartónových podhľadov
 • LED osvetlenie sadrokartónových stropov
 • LED osvetlenie terasy
 • LED osvetlenie medziposchodia
 • Osvetlenie z LED profilu GIZA-LL-T nahrádza alebo je alternatívou pre: klasické svetlá do sadrokartónu, iné zapustené svetlá do sadrokartónu, bodové svetlá do sadrokartónu, LED stropný panel do sadrokartónu a ďalšie svetlá do podhľadu

Technický výkres

 

Dodatočné parametre

Kategória: LED profily do sadrokartónu
Záruka: 2 roky
povrchová úprava: neanodizovaná
počet LED pásikov: 2
spájanie profilov: malý zámok - ZM
šírka profilu: nad 40 mm
výška profilu: do 20 mm
výrobca: KLUŚ
sku kód: C2479
farba: strieborna - neanodizovaná
výška: 13,5 mm
šírka: 66 mm
tolerancia dĺžky: ±1%
Odporúčaný max. výkon pre osadenie LED pásikov: 24 W

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie