RGB+CCT - diaľkový ovládače

Diaľkový ovládač RGBWW LED pásikov slúži na ovládanie osvetlenia. RGBWW ovládač je dobré doplniť vhodným LED prijímačom. Diaľkový ovládač RGBWW a prijímač sa k sebe dodatočne naparujú a vytvoria tak ovládaciu sadu. Diaľkový ovládač RGBWW led pásikov umožňuje ich vypnutie, zapnutie, stmievanie a mixovanie farieb v spektre RGB + CCT. Diaľkový ovládač k LED pásku ďalej umožňuje tvorbu efektov a zón osvetlenia. Tým, že sa LED stmievač a diaľkový ovládač párujú až v závislosti na požiadavkách konkrétnej inštalácie, lepšie vyhovie očakávaniam.

1 položiek celkom
Diaľkové ovládanie RGBWW LED pásikov Sunricher 4-zóny Kód: SR-2858Z4-5C

Aké diaľkové RGBWW ovládače na LED pásiky nájdete v ponuke?

RGBWW diaľkový LED ovládač pracuje na rádiofrekvenčnom signálu spoločne s LED prijímačom. V niektorých prípadoch je možné na jeden RGBWW diaľkový ovládač naparovať viac LED prijímačov a vytvoriť tak viac zónové LED osvetlenie. Diaľkové LED ovládače sa od seba líšia počtom funkcií, ďalej počtom ovládateľných okruhov a zón.

Aké sú výhody RF stmievania RGBWW LED pásikov?

Vďaka rádiofrekvenčnému signálu nie je nutná priama viditeľnosť RGBWW LED ovládača a prijímača. LED prijímač môže byť umiestnený napríklad za múrom, sadrokartónom, v skrini alebo elektrickom rozvádzači. RGBWW LED pásiky s ovládačom prinášajú jednoduchosť v nastavení požadovanej intenzity a farby osvetlenia.

Aké príslušenstvo je možné dokúpiť pre diaľkový RGBWW LED ovládač?

Najmä RGBWW stmievače - prijímače, ktoré s diaľkovým ovládačom utvoria sadu na ovládanie LED osvetlenia.