RGB+CCT - stmievače, prijimača

Rádiofrekvenčný prijímač slúži na spínanie a stmievanie RGBWW LED pásku. RGB + CCT LED stmievače je vhodné doplniť diaľkovým ovládačom. Vznikne tak sada LED ovládača s prijímačom. Táto sada poskytuje komfortné ovládanie RGBWW LED pásikov. RGBWW stmievač LED umožňuje vypnutie, zapnutie, stmievanie. Ďalej tiež tvorbu efektov a zón osvetlenia. Tým, že sa RGBWW LED stmievač a diaľkový ovládač párujú až v závislosti na požiadavkách konkrétnej inštalácie, lepšie vyhovie očakávaniam.

1 položiek celkom
RF RGB a CCT prijímač Sunricher 5x5A (SR-1009EA-5C) Kód: SR-1009EA-5C

Aké RGBWW stmievače LED nájdete v ponuke?

RGBWW LED stmievače sú založené na rádiofrekvenčnom prenosu signálu. Stmievač LED pásikov umožňuje zapojenie jedného alebo viacerých svetelných obvodov.

Aké sú výhody RF stmievania LED pásikov?

Vďaka rádiofrekvenčnému signálu nie je nutná priama viditeľnosť RGBWW LED ovládača a prijímača. LED prijímač môže byť umiestnený napríklad za múrom, sadrokartónom, v skrini alebo elektrickom rozvádzači.

Aké príslušenstvo je možné dokúpiť pre RGBWW stmievač LED pásikov?

Najmä diaľkové RGBWW LED ovládače pre farebné LED pásy. Každý prijímač ponúka menovitý výkon. Ak celkový výkon LED osvetlenia prekročí túto hodnotu odporúčame využitie LED zosilňovača.