RGBWW stmievače LED pásikov

RGBWW stmievače LED pásikov sú vynikajúcim riešením pre tých, ktorí chcú mať plnú kontrolu nad teplotou a farbami svetla, ktoré RGBWW LED pásiky produkujú. Tieto stmievače vám umožnia bezdrôtovo mixovať farby RGB spektra a regulovať teplotu svetla od teplejšieho bieleho po studenejšie biele svetlo v závislosti na vaších potrebách alebo nálade. RGBWW LED stmievače využívajú modernú technológiu, ktorá zaisťuje vysokú účinnosť a nízku spotrebu energie aj v STAND-BY režime.

Stmievače pre RGBWW LED pásiky sú mimoriadne modulárne. Spoločne s RGBWW diaľkovými ovládačmi umožňujú tvorbu zón alebo okruhov osvetlenia vrátane prednastavenia jenodlivých režimov osvetlenia. 

RF RGBWW stmievače pre LED pásiky sú vhodné pre rôzne aplikácie osvetlenia v komerčných aj rezidenčných projektoch. Vďaka bezdrôtovému (rádiofrekvenčnému) prenosu riadiaceho signálu sú tieto stmievače veľmi praktické. Umožňujú užívateľom jednoduché a pohodlné ovládanie osvetlenia bez nutnosti použitia káblov alebo ďalšieho príslušenstva. 

1 položiek celkom
Stmievač LED pásikov RGBWW Sunricher 5x5A
57,48 € bez DPH
68,98 €
Kód: SR-1009EA-5C