LED pásiky biele 12V - do 30W

LED pásiky 12V do 30W príkonu sa rýchlo stali vyhľadávanou súčasťou moderného LED osvetlenia. Ledkové pásiky 12V sa s obľubou montujú do interiérov domácností i komerčných priestorov. Ledkový pás ponúka veľkú individualizáciu pri výrobe svietidiel a osvetľovacích prvkov. LED pásky biele sa vyznačujú mnohými premenlivými parametrami, v ktorých  je dobré sa pri výbere orientovať.

Aké biele LED pásky na 12V nájdete v našej ponuke?

Zameriavame sa na svietiace LED pásky biele s vysokou kvalitou prevedenia a použitých súčiastok. LED diódové pásky 12V do našej ponuky zaraďujeme až na základe testovania. Náš svietiaci LED pásik 12V spravidla ponúka značkové LED diódy, dobrú deliteľnosť, niekoľkovrstvové PCB. Podľa triedy krytia môžu byť LED pásiky interiérové, vodotesné alebo vonkajšie.  Vonkajší LED pás je zaliaty v silikónovom puzdre. V našej ponuke nájdete jednofarebné LED pásiky v odtieni bielej. Svietiaci led pás sa predáva v návinu na kotúči. Návin LED pásiku 5m je bežným priemyselným štandardom. Svetelné led pásy 12V sú v našej ponuke zastúpené mnohými rôznymi modelmi. Ponúkame LED pásik s rôznym počtom diód, svietivosťou, triedou krytia, deliteľnosťou, parametrom CRI a farbou svetla.

Akého veľkého svetelného výkonu je možné s LED pásmi docieliť?

I napriek tomu, že sa jedná o kvalitné LED pásy, je ich svetelný výkon menší. Svietiace pásy do 10W príkonu slúžia skôr pre dekoratívne a nepriame osvetlenie. LED pásy pre napätie 12V sa hodia skôr do menších inštalácií, pre rozsiahlejšie projekty zvoľte napätie 24v. LED pás je nevyhnutné chladiť. LED svetelný pás odporúčame inštalovať do hliníkového LED profilu. Ten odvádza teplo diódového pásku, čím sa zásadne predlžuje jeho životnosť.

Kvalitné LED pásy do 30W príkonu sú vhodné pre všetky typy montáží LED osvetlenia. Jedná sa o vysoko svietivé led pásky. Svietiace pásiky do 30W príkonu slúžia pre hlavné, dekoračné či nepriame osvetlenie. LED pásy pre napätie 12V sa hodia skôr do menších inštalácií, pre rozsiahlejšie projekty zvoľte napätie 24V. LED pás je nevyhnutné chladiť. LED svetelný pás odporúčame inštalovať do hliníkového LED profilu. Ten odvádza teplo diódového pásku, čím sa zásadne predlžuje jeho životnosť.

Aké príslušenstvo je možné dokúpiť k bielemu LED pásu?

Kvalitnú inštaláciu dosiahnete použitím hliníkovej LED lišty. Napájanie LED pásiku 12V je možné pomocou zdroja. Komfort osvetlenia a pokročilé funkcie ovládania docielite použitím LED spínača pre jednofarebné LED pásy.

Aké funkcie LED pásiky prinášajú?

Ľahkú montáž. LED svetelný pásik je opatrený obojstrannou lepiacou páskou. Pomocou tejto lepiacej pásky sa do hliníkovej lišty na led pásik jednoducho vlepí. Všetky biele LED pásiky sú stmievateľné.